Pendik Arçelik Servisi 471 59 56

07 Şubat 2015 Cumartesi, 11:10

Pendik Arçelik Servisi beyaz eşya sorunlarınızı itina ile güven içerisinde halletmektedir. Sık karşılaşılan arıza durumlarından bir olan bulaşık makinelerinin periyodik bakımlarının yapılmama sıkıntısı ile kireç ve yağ birikintisinin makinenizin iç kısım duvarında renk bozukluğu oluşturarak pas oluşumu ile çökelti oluşturmaktadır. Yüksek performansınızı düşüren bu durum gibi bulaşık makinenizde oluşan çizilme, temiz yıkamama, deterjan alım sorunu, tuş çalışma sorunu, pervane sorunu gibi yaşadığınız her arızayı kısa sürede eğitimli teknisyenlerimizle çözüme ulaştırmaktadır. Yaptığı çalışmalarda ilke edindiği müşteri memnuniyeti doğrultusunda hata yapmaksızın hataları ortadan geri dönüşümsüz olarak kaldırmaktadır.

Aynı zamanda yaşadığınız arçelik markalı tüm beyaz eşyalarınıza ayrım yapmaksızın çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi, elektrik süpürgeleri, küçük ev aletleri gibi kısa sürede hızlı arıza tespiti sonrası kolayca çözüme ulaştırmaktadır. Kurtköy Arçelik Servisi aynı gün servis imkânları ile donanımlı bir şekilde çağrı merkezlerine bırakılan çağrılar doğrultusunda hızlı bir ulaşım gerçekleştirerek yerinde hizmet sunmaktadır. Tüm Ataşehir ve çevre illere güvenle bu hizmeti sunarken sizlerden aldığı müşteri memnuniyeti gücü ile daha fazla kesime ulaşabilme alanlarını genişletmektedir. Yapılan çalışmalar ile değişim sağlanılması gereken cihazınıza orijinal yedek parça alternatifleri ile 1 yıl garantili işlem gerçekleştirerek çözümsüz sandığınız ürününüzü ilk günkü verimliliği ile sizlere geri sunarak kullandığınız cihazın ömrünü sağlıklı bir şekilde uzun kılmaktadır.

Arçelik Servisi sunduğu çalışmaların kalitesini çalışanlarının kalitesi ile gerçekleşeceği bilinci ile devamlı olarak çalışanlarının kendilerini teknolojiyi alt yapı olarak benimseyip yenilenmesini sağlamaktadır. Tüketicinin taşıdığı bilincin farkındalığı ile hareket ederek memnuniyetine odaklı bilgilerini doğru kullanabilme becerisini barındıran en iyi personel edinme konusunda itinalı davranarak sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır.

Kaynak : http://sultanbeyliarcelikservisi.org/index.php/pendik-arcelik-servisi-216-471-59-56-pendik-kombi-bakimi/

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.