Türk Telekom Bedava internet 2016 – 2017

11 Ekim 2016 Salı, 05:59

Çağımızın en gelişmiş teknolojilerinden biri olan internet erişimi bazı güzide firmalarında katkılarıyla bizleri kesintisiz bir yolculuğa çıkarıp dünyayla olan bağımızı kesmeden keyifli bir serüvende yolculuk yapmamıza olanak sağlıyor.

Türk Telekom Bedava internet

175 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin en önde gelen entegre telekomünikasyon şirketi olmakla beraber müşterilerine verdiği hediyelerle de çok çok gündeme gelmektedir. Bununla birlikte Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarına haftada 2 gün bedava internet hizmeti sunuyor. Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden ‘’HEDİYE 2 GÜN’’ yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.Selfy’den hediye 1GB kampanyası sayesinde hattına tek seferde 30tl ve üzerine bakiye yükleyen Türk Telekom müşterileri 1GB bedava internet kazanıyor. Kampanyadan faturasız Dopdolu1GB, Dopdolu2GB, Dopdolu3GB paketleri hattında aktif olanlarak tanımlı olan Woops’lar faydalanabiliyor. ’’DOPDULU HEDİYE’’ yazıp 4545’e kısa mesaj göndermek kafi. Kampanya son katılım tarihi 31.12.2016. Siz değerli Türk Telekom faturasız kullanıcıların bilgisine sunar bedava internet dolu günler dilerim.

Vodafone Bedava internet

Vodafone bedava internet paketine hemen sahip olabilmek için ABONE SUPER2GB yazarak 3636’ya kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Fakat paket her ay sürekli olarak güncellemeye maruz kaldığından hediyemizi aldıktan sonra iptal etmeniz gerekmektedir. Vodafone faturalı Red tarifesi için ise bedava internet paketi için bir alt basamaktan bir üst basamağa ücretsiz geçiş yapmak mümkün. Örneğin Red XSmall 4GB internet içeren faturalı tarife kullanan aboneler an itibariyle 542’yi arayarak 4.5g Red XS 6 GB internet içeren tarifeye herhangi bir extra ücret ödemeden geçiş yapabilirler. Böylece fiyat değişmemiş olacak ve bize fazladan verilmiş olan 2GB internetin tadını çıkaracağız.Ayrıca Google Play Store’dan Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek sadece Pazartesi günleri olmak kaydıyla #BanaNeVar bölümünden bedava internet, dakika, sms anlaşmalı markaların indirim ve promosyonlarına kadar birçok hediye kazanabilirsiniz. Vodafone FreeZone’lulara özel harcadıkça dolan internet hakkından yararlanmak için ise 01.10.2016 – 31.10.2016 tarihleri arasında ‘’DOLSUN’’ yazıp 4455’e kısa mesaj atıldığında tarifenizdeki mevcut olan internet kadar internetin bedava olduğunu belirtmemizde fayda var.

Turkcell Bedava internet

Turkcell Bedava internet kampanyalarını bir araya toplayıp siz değerli Turkcell kullanıcılarını en hızlı şekilde üstelik ücretsiz kampanyalarla internet erişimine dahil etmek istedik.
GEL MB yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderdikten sonra 100 ila 200 MB arası internet erişimi sağlayabilirsiniz.3AY1GB kampanyasından yararlanmak için ‘’3AY1GB’’ yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek 90 gün geçerli 2GB interneti tamamen ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Gnç uygulamasını ilk kez indirenler için 7 gün geçerli bedava 1 GB internet erişimi sağlanacaktır. Faturasız hatlar için ise Hesabım uygulamasından yükleme yapan herkese 1 gün geçerli bedava internet erişimi sağlanacaktır.
Kaynak : Vodafone bedava internet

Taglar: bedava internet, türk Telekom, vodafone, turkcell, 2016, 2017
Öne Çıkan Görsel: https://www.bedava-internet.com/wp-content/uploads/Vodafone_Bedava_internet-01.png

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.