Ankara Tayfa Kitapkafe Yenilendi!

0
4442

Uzun yıllar misafirlerine hizmet sunan Tayfa Kitap Kafe yenilendi. Tayfa Kitap Kafe sınırsız hizmet sunumlarıyla sizleri bekliyor.

TAYFA KİTAP KAFE misafirlerine neler sunar?

Tayfa Kitap Kafe yenilenen hizmet anlayışı ve kalitesiyle; dolgun kahve menüsü, vegan yemek seçenekleri, zengin yemek menüsü ve ev yapımı tatlılarıyla misafirlerine uygun fiyat seçenekleri sunar.

Okul ve Kurs ortamlarından bunalan, kütüphane önünde uzun süre sıra bekleyen, kitap okunabilecek bir ortam arama derdinde olan misafirlerimiz; Tayfa Kitap Kafe, kitap okumak ve ders çalışmak için size özel dizayn edilmiş sakin, sessiz ve sıcak bir ortam sunar.

Tayfa Kitap Kafe de kitap alışverişi yaparken aynı zamanda ulaşamadığınız kitaplar konusunda siz misafirlerine ekstra hizmet sunar. Bununla birlikte ders çalışan misafirlerimiz konu anlatımlı çalışma kitaplarından yararlanabilme imkanına sahiptir.

Tayfa Kitap Kafe de dilediğiniz kültür, sanat, edebiyat, atölye, söyleşi ve imza günleri için organizasyon yapabilir. Tayfa Kitap Kafe’nin düzenleyeceği etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca yapılacak film gösterimlerine ve film sonrası eleştirilere katılıp, film gösterimleri için öneride bulunabilirsiniz.

kitap cafe görselleri

tayfa-kafe-3 tayfa-kafe-4 tayfa-kafe-5
tayfa-kafe-2
ankara-tayfa-kitapkafe-1 ankara-tayfa-kitapkafe-2 ankara-tayfa-kitapkafe-3 ankara-tayfa-kitapkafe-4 ankara-tayfa-kitapkafe-5


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim