Ankara Temizlik

0
3250

Ankara da ev temizliği, iş yeri temizliği, bahçe temizliği ve genel tüm yaşam alanlarının temizliği uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Ev temizliği, iş yeri temizliği yaptırmak isteyen birçok müşterimiz temizlik firması ararken tereddüt yaşıyorlar. Bunun sebebi daha önceden yaşamış oldukları olumsuz örnekler. Çevrede görülen temizlik şirketlerinin, temizlik firmalarının, gündelikçi bayanların yaratmış olduğu yanlış davranışlar.

Temizlik için uygun fiyat olması tabi ki önemlidir. Ama çok ucuz temizlik çok iyi anlama gelmez. Çünkü kullanılan ürün, kaliteli hizmet, güvenilirlik çok önemlidir. Uygun fiyatlarda temizlik alabilirsiniz ama kullanılan malzemelerin sağlığa yada eşyalarınıza zarar vermemesine dikkat ediniz.

Firmamız tarafından yapılan hizmetler; ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, Ankara Temizlik *okul temizliği, otel temizliği, hastane temizliği, alışveriş merkezlerinin temizliği ve diğer alanların temizliği profesyonel ekibimiz tarafından yapılmakta.

Ev temizliği

Ev temizliği kapsamında eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, boya sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği hizmetlerimiz vardır.

Ofis Temizliği / Büro temizliği

Eşyalı ofis temizliği, boş ofis temizliği, inşaat sonrası ofis temizliği, tadilat sonrası ofis temizliği, boya sonrası ofis temizliği, taşınma öncesi ofis temizliği, taşınma sonrası ofis temizliği, ofisin duvar temizliği, cam temizliği ve diğer hizmetler.

Villa temizliği

Villa temizliği taşınma öncesi villa temizliği, taşınma sonrası villa temizliği, yardımcı bayan, inşaat sonrası villanın temizliği, tadilat görmüş villaların temizliği, duvar temizliği, cam temizliği, buharlı temizlik gibi birçok hizmet kapsamındadır.

Okul temizliği

Çocuklarımız için, çalışanlar, görevliler, öğretmenler ve diğer kişilerin sağlıklı ortamlarda eğitip görüp, eğitim verebilmeleri için öncelikle sağlıklı ortamlar yaratmak gerekir. Birçok kişinin ortak kullandığı alanlar vardır. Lavabolar, sınıflar, laboratuarlar, kantin, dinlenme alanları, merdivenler ve genel alanların temizliği uygun ekip ve ekipmanlar ile yapılmaktadır ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Yeni yapılan okulların temizliği, tadilat görmüş okulların temizliği, kullanımda olan okulların temizliği ve genel temizlik hizmeti firmamızın en uygun ekibi tarafından yapılmaktadır

iletişim : 0312 580 46 34


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim