Araba Oyunları Oyna

0
5523

Günümüz çocuklarının oynadığı en popüler bilgisayar oyunu şüphesiz araba oyunlarıdır. Flash oyun sektörünün gelişmesiyle de farklı türden araba oyunları çıkmakta. Ralli arabaları, itfaiye, ambulans, modifiyeli arabalar, drift gibi birçok araba oyunu bulunmakta. Çoğu oyun sitesinde çok fazla kategori ve çok fazla reklam bulunmakta. Haliyle bu da bilgisayarı çok fazla kullanmayı bilmeyen çocukların oyunları açamamasına neden oluyor. Bu sebeple görsellik bakımından sade, karışık olmayan oyun siteleri çocukların akıllarında daha çok kalmaktadır.

arabaoyunuoyna.com.tr sitesi çocuklar için muhteşem bir site. Sade teması, oyun içeriğini açıklayan görseli, site hızıyla araba oyunu oynamak için harika bir site. Üstelik araba oyunları tek bölümden oluşmuyor. Araba yarışları sonucunda derece yaparsanız kilitli bölümler ve kilitli haritalar açılıyor. Böylece sürekli bölüm geçtikçe yeni heyecanlar, yeni arabalar ve yeni haritalar sizleri bekliyor.

Evde kardeşiniz mi var ya da evinize arkadaşınız mı geldi? Tek başına oyun oynamak yerine birlikte araba oyunu oynayabilirsiniz. Böylece kimin daha hızlı ve daha iyi araba oyunu oynadığını görebilirsiniz. Üstelik iki kişinin oynayabileceği 30’un üzerinde farklı oyun var. Park oyunu ile yeteneğinizi gösterebilir, go kart yarışı ile pisti defalarca turlayabilir, gelişmiş ve modifiyeli arabalarla da rakiplerinizle kıyasıya yarışabilirsiniz. Haydi durma hemen 2 kişilik araba oyunu oyna

Araba oyunu oynamaktan sıkıldıysanız sizi yepyeni bir oyunla tanıştıracağım. Traktör oyunu ile tarladan mahsül toplayabilir, madende köstebeklik yapabilir, kıpkırmızı domatesleri toplayabilir, kazı yapabilir, bina devirebilir ve hatta mario traktörü ile markete yolculuk yapabilirsiniz. Benim favori oyunum mario traktörü. Kasaya mantarları atıyorum hızlı bir şekilde mantarları kasadan düşürmeden bitirme çizgisine gidiyorum. Siz de traktör oyunu oynayarak kısa süreliğine çiftçi olabilirsiniz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet