Aydın özel yuvam kız öğrenci yurdu

0
3684
Kız Öğrenci Yurdu Hizmetlerinde Yeni Konsept 

Kız öğrenci yurdu konaklama hizmetleri ile farklı ve yeni uygulamalara imza atan Aydın kız yurdu hizmet merkezimiz birbirinden konforlu ve birbirinden verimli uygulamaları ile kız öğrencilerin rahatları için çok yönlü tasarımlar sunuyor.

Çok Yönlü Yurt Hizmeti

Kız öğrencilerin konaklaması için çok yönlü hizmet tasarımı ile öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilen hizmet desteği merkezi olan yurdumuz Aydın kız yurtları arasında tarzıyla fark oluşturuyor. Üniversite kampüsüne yürüme mesafesinde olan yurt merkezimiz öğrencilerin yurt ve fakülte arasında zaman kaybı yaşamadan eğitim hayatlarını sürdürmesini sağlıyor. Hizmet konseptinde öğrencileri için çok yönlü hizmet birimleri hazırlayan yurdumuz sosyalleşmeyi sağlayan ve eğitim hayatlarında başarıyı artıran çözümleriyle yurt konseptini değiştiriyor. Yurt bünyesinde bulunan 1 kişilik oda, 2 kişilik oda ve üç kişilik oda türleri ile öğrencilerin tercihine göre oda imkanı sağlayan yurdumuz bunun yanında oda içerisinde konfor malzemeleri bulunduruyor. Çalışma masaları, kitaplık, ortopedik yatak ve ofis koltuğu gibi özer materyallerle beraber mini mutfak bölümü ile de buzdolabı ve çeşitli mutfak ürünlerinin bulunduğu alanda oluşturuyor. Oda içerisinde bulunan banyo tuvalet bölümü ile öğrencilerin daha konforlu bir yurt deneyimi yaşamasını sağlarken diğer bilimleri ile de aynı konforu devam ettiriyor.

Yurt Bünyesinde Özel Aktivite Alanları

            Aydın kız öğrenci yurtları seçenekleri arasında konforlu konaklama hizmeti ile öne çıkan yurdumuzun hizmetlerine bakıldığında spor salonu ve Türk hamamı gibi özel rehabilitasyon alanlarından öyle çıktığını görüyoruz. Spor seven öğrenciler için spor salonu hizmeti veren yurdumuzda aynı zamanda etkin dinlenme ve sağlıklı gelişimi için önemli olan Türk hamamı bölümü de bulunuyor. Bunun yanında sosyalleşme imkanı sağlayan ve keyifli zaman geçirme alanını oluşturan yurdumuzda cep sineması bölümüyle öğrenciler keyifli ve eğlenceli anlar yaşıyorlar. Bu hizmetler ile öğrenciler akademik hayatlarında ve sosyal hayatlarında doğru orantılı olarak başarı sağlıyorlar.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim