Binance Rehberi

Binance Üye Olduktan Sonra Referans Kodu Girebilir miyim?

Binance, komisyon oranı en düşük kripto para borsasıdır. Yani her alım ve satım işlemlerinde diğer borsalara nazaran daha az komisyon ödersiniz. Bunun yanında Binance’in 100 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaşmasında en büyük etken hiç şüphesiz referans sistemi olmuştur.

Referans sistemi ile hem referans kodunu paylaşan kişi hem de referans koduyla üye olan kullanıcı kazanmaktadır. Özetle referans sisteminin temeli “kazan kazan” modeline dayanmaktadır.

Binance’te kullanıcılar en fazla %20 referans koduyla üye olabilmektedir. Üyelik bağlantısında referans kimliğinin hemen altında “komisyon indirim oranınız %20” yazısını görmeden üye olmayın. Bu alanda hiçbir şey yazmıyorsa referans kodunu paylaşan kişi tüm payı kendisi alıyor demektir.

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YZLO35M6 bu bağlantıdan üye olarak Binance %20 komisyon indiriminden ömür boyu faydalanabilirsiniz.
binance referans linki nedir

Binance üyelik sonrası referans kodu ekleniyor mu?

Binance üyeliği açtıktan sonra maalesef referans kodu ekleyebileceğiniz bir alan bulunmamaktadır.

Üye olduktan sonra e-posta, telefon ve kimlik onayı yapmadıysanız eğer yeni bir e-posta adresinden referans linkiyle yeniden üye olabilirsiniz.

Eğer çok fazla al-sat işlemi yapıyorsanız mutlaka referans kodu ile üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Peki referans kodu ile üye olursam kazancım ne olacak?

Bunu bir örnekle açıklayalım. Binance’e referanslı bir linkten üye olduğunuzu varsayalım. Ardından 1000$ yatırıp bir ayda toplamda 100 alış 100 de satış işlemi yaptınız. Bu durumda toplam 200 işlem yapmış olursunuz ve 1000$ x 200 = 200.000$’lık işlem hacmi yaratmış olursunuz.

  • Binance’in standart kullanıcılar için komisyon oranı %0.1 yani binde 1’dir.
  • Referans kodu olmadan üye olduysanız Binance sizden 200$ komisyon keser.
  • %20 referans kodu ile üye olmanız durumunda Binance sizden 160$ komisyon keser.
  • Binance’e para yatırdıktan sonra yapmanız gereken ilk işlem BNB coin almak olmalıdır. 10-20 USDT’lik BNB coin almanız durumunda komisyonlar BNB coin üzerinden alınır ve komisyon indirimlerine ek olarak %25 daha az komisyon ödersiniz.

Unutmayın Binance’te paylaşılabilecek en yüksek komisyon oranı %20’dir.

Binance %20 referans linki bağlantısının ilginizi çekebileceğini düşündük. Sorularınız olursa her zaman yazabilirsiniz. Hepinize bol kazançlar


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu