Binance %20 Referans Linki

4
76
Binance %20 referans linki ile kayıt ol
Binance %20 referans linki

Changpeng Zhao tarafından 2017 yılında kurulan Binance, kullanıcı sayısı en fazla olan kripto coin borsasıdır. Yerel borsaların yatırım yaptığınız coinin ani düşüşü/yükselişi sırasında bilinçli veya bilinçsiz olarak işlemleri durdurması sebebiyle birçok Türk kullanıcı Binance’e üye olmak istemektedir. Türkçe dil desteği olması sebebiyle Binance hesabı açmak çok kolay ve ücretsizdir.

Hesap açmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk iş Binance referanslı linkle üye olmanızdır. Üyelik sonrası referans kodu ekleyemediğiniz için komisyon indiriminden faydalanamazsınız.

 • Binance referans linki ile üyelik yalnızca web site üzerinden yapılmaktadır.
 • Mobil uygulama üzerinden kayıt olacaksanız ise Binance referans kodu girmeniz gerekmektedir.
Binance Referans KoduYZLO35M6
Binance Referans Linkihttps://accounts.binance.com/tr/register?ref=YZLO35M6
Kazanacağınız komisyon indirimiYapabileceğiniz her işlemde %20 komisyon indirimi + BNB alımında ek %25 komisyon indirimi
ÖdemeHer alım satımdan sonra “sizinle paylaşılan komisyonlar” sekmesinden kazandığınız indirimleri görebilirsiniz.
Son güncellemeMart 2021

Binance %20 Referans Linki Nedir?

Binance, kullanıcı sayısını artırmak için referans sistemi ve affiliate (satış ortaklığı) programı gerçekleştirmiştir. Binance’te yeni kullanıcılar arkadaşlarıyla paylaşabileceği %10 komisyon indiriminden faydanılabilecek referans kodu oluşturabilirken affiliate programı kapsamındaki kullanıcılara ise maksimum %20 komisyon indiriminden faydalanabilecek %20 referans linki oluşturma hakkı tanımıştır.

Unibilgi, Binance affiliate programı kapsamında satış ortaklığı anlaşması yaptığı için buraya tıklayarak üye olan kullanıcılara ömür boyu faydalanabilecekleri %20 komisyon indirimi sağlamaktadır.

Binance Komisyon Oranı Kaçtır?

Binance’te yaptığınız her işlem için %0.10 yani binde 1 komisyon ödersiniz. Referans sistemiyle üyeliğin daha kolay anlaşılabilmesi için bunu örneklerle açıklayalım.

 • Binance hesabınıza 1.000$ yatırdığınızı varsayalım. Kripto coin borsası çok hareketli olduğu için çok fazla al-sat işlemi yaparsınız. Örneğin ayda toplam 50 alış, 50 de satış işlemi gerçekleştirdiniz. Bu durumda 1.000$’lık toplam 100 işlem yaptığınız için 100.000$’lık işlem hacmi yapmış olursunuz. ↓↓↓

Binance’e referanssız bir linkten üye olursanız;

 • Binance’in komisyon oranı %0.10 yani binde 1 olduğu için siz bir aylık periyotta yaptığınız al-sat işlemlerinden Binance’e toplamda 100$ komisyon ödersiniz.

Binance’e %20 referanslı linkten üye olursanız;

 • %20 komisyon indiriminden faydalandığınız için 100$ komisyon yerine80$ komisyon ödersiniz.

BNB coin alırsanız;

 • Binance’in kendi coini olan BNB coin’den cüzi miktarda alırsanız %20 komisyon indirimine ek olarak %25 daha az komisyon ödersiniz. Bu durumda aylık 100.000$’lık yaptığınız işlemler sonucunda ödeyeceğiniz komisyon 60$’a düşer.

Bu sebeple mutlaka Binance %20 referans linki ile üye olduktan sonra ilk iş olarak 20-30 dolarlık BNB coin alın. Bu sayede %40’tan daha fazla komisyon indirimi elde etmiş olursunuz.

Binance Referans Linki Paylaşan Ne Kazanıyor?

Sosyal medya ve video kanallarında kripto paralarla alakalı takip ettiğiniz kişilerin tamamına yakını referans linkini paylaşmaktadır. Hepiniz bu kişilerin ne kadar kazandığını merak ediyor. Bunu da hemen açıklayalım;

 • Yukarıda verdiğimiz örnekte bir kişi 1 ayda 100.000$’lık işlem yapmıştı. Bu kişi %20 referans koduyla üye olduğunda referans linkini paylaşan kişi de 20$ kazanmış olur. Bu kazanç az gibi görünse de 1.000 kişiden aylık 20$ kazanıldığını düşünürsek aylık 20.000$ kazanç elde edilmiş olur.
 • Örneğin Binance’in açıkladığı komisyon sıralama listesinin başındaki kişi bu zamana kadar komisyonlardan 1584 BTC yani yaklaşık 84 milyon dolar kazanmış.

Binance %20 Komisyon İndirimi Ne Anlama Geliyor?

%20 komisyon indirimi olan bir link veya kod ile Binance hesabı açarsanız ömür boyu daha az komisyon ödersiniz. Binance uygulamasına giriş yaptıktan sonra anasayfa > referans > sizinle paylaşılan komisyonlar sekmesinden bu zaman kadar ne kadar komisyon indiriminden faydalandığınızı görebilirsiniz. Referanssız bir linkle üye olmanız durumunda bu alan boş görünür. Yaptığınız her işlemden yaklaşık 1 saat sonra bu alanda güncelleme yapılır.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

4 YORUMLAR

 1. Ayça merhaba,

  Anasayfa > Referans > Sizinle paylaşılan komisyonlar yolunu takip ederek kazandığınız komisyon indirimlerini görebilirsiniz.

 2. Kamil Bey merhaba,

  Binance’e en az komisyonla parayı Binance TR uygulaması üzerinden TRC-20 ağı ile USDT göndererek yapabilirsiniz. Ne kadar para gönderirseniz gönderin sadece 1 dolar gönderim bedeli alıyor.

 3. Referans kodunuz ile üye oldum. Teşekkür ederim nette görülen bir çok kod hiçbir komisyon indirimi sağlamıyor.

  Merak ettiğim konu şu biz bu referans kodu ile üye olduğumuzda ne kadar komisyon indirimi kazandığımızı nereden görebiliriz?

 4. Referans linkinizle üye oldum. Şimdi bir sorum var size. Banka hesabımdan Binance’ye en az komisyonla nasıl para aktarabilirim yazar mısınız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim