Burada İş Bulmak Garanti

0
3448

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum neticesinde her yıl binlerce üniversite mezunu kişi iş aramak için çalmadık kapı bırakmıyor. Kendini geliştirmeyi başarmış iş arayanlar özel sektörde yüksek maaşlar ile iş peşinde koşuyor. Özel sektörde çalışmak istemeyenler garanti iş olarak gördükleri kamuda memur olmak için didiniyor. Ancak bunun için de KPSS’den 80 üstü puan almak gerekiyor. Üstelik 80 üstü puan almak da yetmiyor. Bazen kurumlar kendi sınavını da yaparken bazı kurumlar da mülakatla alım yapmaktadır. Bu zor süreçte özellikle yeni mezun işsizler soluğu internetteki iş ilanlarında alıyor.

İş arayan sayısının sürekli yükseldiği dönemlerdeyiz. İş bulmak için yıllarca dirsek çürütenler bile zorluk çekiyor. İnternette yüzlerce sitede iş ilanı arayan, hayatını düzene sokmaya çalışan kişiler yeni iş ilanlarına ve personel alımı haberlerine anında ulaşabileceğiniz iş başvurusu yapabileceğiniz bir mecra var. Artık isbasvurusu.org sayesinde sizde mesleğinize ve becerilerinize uygun ilanlara anında ulaşabilir hemen iş başvuru formu gönderebilirsiniz. Sitede bulunan ilanları takip ederek devlet kadroları ve özel sektörde iş bulabilirsiniz.

isbasvurusuKPSS’ye giren adaylar da site üzerinden ilanları takip edebiliyor. Örneğin KPSS ilanları kategorisinde A Grubu öğrencileri için uzman yardımcılığı, müfettiş yardımcılığı gibi kadroların ilanları bulunmakta. P3 puanıyla atama bekleyen adaylar da kpss ilanları kategorisinden güncel ilanları takip edebilmektedir.

Part-Time iş arayanlar için güncel haberler ve iş olanaklarının bulunduğu sitede özellikle ev hanımları, emekliler ve öğrenciler için yayınlanan evden para kazanma yöntemleri de mevcut.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet