Gece görüşlü araç içi kamera fiyatı

0
904

Seyir halinde iken trafik kurallarını ihlal eden sürücülerin, hatalarını kayıt altında tutmak için bazı teknolojik ürünlerden faydalanabilirsiniz. Gelecek günlerde bir yasa getirilecek olurken, araç içi kamerası bulundurulması gerekecektir. Böylelikle her trafiğe çıkan araçta bulunan kameralar ile artık sürekli kayıt halinde olmak mümkün olurken, sürücü hataları da daha kolay bir şekilde tespit edilecektir. Bu da hem emniyet güçlerinin işlerini daha kolay hale getirecek, hem de MOBESE görüntülerini arama esnasında süre kayıpları ortadan kaldırılabilecek. Elbette ki sizlere bahsedilen bu ürünlerin her birinin teknik özellikleri farklı olurken, GPS destekli, HDMI ve USB girişleri olan, hafıza kartı destekli ve yüksek çözünürlük kaliteleri mevcut olan kameralar en çok tercih edilenlerden olacaktır.

180 ve 360 derece kameralar

                  Kameraların dönme açılarına göre çeşitleri bulunurken, genel olarak önünüzde seyir eden araçları takip etek 180 derece dönme imkânı bulunan kameralar yeterlidir. Fakat daha geniş görüş açısı elde etmek istiyorsanız 360 ya da 420 derece dönme özelliği bulunan kameraları da tercih edebilirsiniz. Bu kameralar, cama tutturulan özelliklere de sahip ve bunun yanı sıra araç tamponlarına bağlanma özeliklerine de.  Ürünlerin seçimini yaparken, araç kamerası özellikleri göz ardı edilmemelidir. Hem desteklediği cihazlar, hem bağlantı noktaları hem de çözünürlük kaliteleri dikkat edilmesi gereken özelliklerden. Sizlerde kendinize bütçenize ve araçlarınıza uygun seçimleri yaparken bu özelliklere ulaşabilirsiniz.

Gece görüş özellikli ürünler

Her ne kadar standart tasarımsa sahip kameralar gün içerisinde yeterli olurken, gece yolculukları yapan kişilerin elbette ki gece görüşlü kamera tercih etmeleri gerekmektedir. Karanlık ortamlarda da kayıt halinde olmak istiyorsanız, bu cihazların gece görüş özelliklerine dikkat etmeniz önemlidir. Böylelikle hem gece hem de gündüz her daim kayıt halinde olabileceksiniz.

Bilgisayar bağlantı özelliği

Kameralarda genel olarak bulunan hafıza kartları ile görüntü aktarımı oldukça kolay oluyor. Bunun yanı sıra kendinden hafızaları da bulunurken bu durumda da USB destekli olması ön plandadır. USB bağlantıları ile görüntüleri bilgisayar ortamına aktarmak oldukça kolaydır. Daha detaylı bilgiler için web adresimizde yer alan diğer başlıklara göz atabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim