Keşif Gezisi İçin Öneri

0
3254

Türkiye genelinde keşif gezileri yapan bir çok firma var. Bende bugün keşif gezisi yapan firmalardan biri olan Tek Yıldız İnşaat firmasından kısaca bahsetmek istiyorum.

Bir çok firmanın günü gelir inşaat işi yaptırması gerekir. Bu iş için belli bir alan yoktur, bazısı okul yaptırmak isterken diğerleri daha basit inşaat işleri yaptırmak ister. Tabi bu araştırma yapan firmaların göz önünde bulundurduğu ilk şey fiyat avantajı olacaktır. Yani hangi firma, hangi inşaat işini ne kadara yapıyor önemli. Bu durumda ortaya çıkan bir diğer sorunda var tabiki. Örneğin Kütahya’da faaliyet gösteren bir firma, bir inşaat işi yaptırmak istediği zaman sadece Kütahya’daki inşaat firmalarından fiyat alabilir. İşte bu dönem yavaş yavaş ortadan kalkıyor, çünkü artık keşif gezileri yapılıyor.

Tek Yıldız İnşaat firması da keşif gezisi yapan firmalardan biri. Örneğin, Afyon,Muğla,Denizli,Uşak,Kütahya,Manisa,İzmir ve Aydın şehirlerine keşif gezisi yapıyorlar. Hemde sadece 150 TL gibi ücretlere.

İnşaat firmasından gelen yetkili arkadaşlar size durum hakkında bilgi veriyorlar. Ne yapılacak, nasıl yapılacak gibi yapılacak olan işin özetini anlatıyorlar. Ardından size bir maaliyet çıkarıyorlar. Bu işin yapılması için gereken masrafları, malzeme bedelleri gibi detaylı bir şekilde size rapor sunuyorlar. Böylece sadece bölgenizdeki inşaat firmalarından değil, Tek Yıldız İnşaat gibi bir firmadan da teklif alabiliyorsunuz.

İnşaat işi dediğim gibi hergün herkese lazım olacak değil. Ancak günü geldiğinde, herkes ihtiyaç duyacaktır.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim