Ekonomi

MEXC En Yüksek Referans Kodu: 1Huf1

MEXC, piyasadaki kripto para borsaları arasında işlem ücreti en düşük olan borsalardan biridir. Bu borsada yapacağınız tüm işlemlerde sizden belirli miktarda komisyon ücreti alınır. Bu borsaya 1Huf1 referans kodu ile üye olarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz. Hesabınızda borsanın kendi coini olan MX Token bulundurarak bu oranı %%50’ye kadar çıkartabilirsiniz.

MEXC Referans Kodu Nedir?

MEXC referans kodu, bu borsa üzerinde yapacağı tüm alım ve satım işlemlerinde kullanıcılarına komisyon indirimi sağlar.

Mobil uygulama üzerinden kayıt olmak isteyen kişiler vermiş olduğumuz referans kodu ile, tarayıcı üzerinden kayıt olmak isteyen kişiler ise vermiş olduğumuz referans linki ile hesap oluşturabilirler.

MEXC Referans Kodu Nerede?

Anasayfa üzerinde sağ üst tarafta bulunan profilinizin üstüne gelip Arkadaşlarınızı Davet Edin bölümüne tıklayarak hem kendi referans kodunuzu hem de referans kodunuzla üye olan kişilerin sayısını görebilirsiniz.  Görüntülemiş olduğunuz referans kodunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak yapacakları alım satım işlemlerinde komisyon indirimi kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

MEXC üyeliğinizi oluştururken e-mail ve parolanızı yazıp gelen onay kodunu “Doğrulama Kodu” alanına yazdıktan sonra “Davet Kodu” bölümüne 1Huf1 referans kodunu  girerek üyelik oluşturduğunuz takdirde komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz. Referans kodu olmadan açmış olduğunuz üyeliğiniz varsa malesef bu indirimden yararlanamazsınız.

MEXC Borsasının Başlıca Özellikleri

 • İnternet sitesi veya mobil uygulama üzerinden  kripto para alımı ve satımı,
 • 125x kadar kaldıraçlı işlemler
 • Vadeli işlemler
 • Kripto para varlıklarını faize vererek pasif gelir elde edebilme imkanı
 • Elinizde MX Token bulundurarak Kickstarter bölümünden borsada yayınlanacak olan kripto paralara oy vererek ücretsiz airdrop kazanma imkanı
 • Elinizde MX Token bulundurarak Launchpad üzerinden yeni proje coinlerinin ön satışlarına katılabilme imkanı
 • Düşük miktarlarda komisyon ücreti
 • Hesabınızdaki MX Token miktarını artırarak ek komisyon indirimleri kazanabilme imkanı

MEXC Borsası Komisyon Ücretleri

MEXC borsası işlem ücretleri diğer birçok borsaya göre daha düşüktür. Bu borsa standart üyeliklerde kullanıcılardan %0.2, referans koduyla oluşturulan üyeliklerden %0.18 komisyon ücreti almaktadır. Hesabınızdaki MX Token sayısını artırarak bu komisyon oranlarını daha da düşürebilirsiniz.

MEXC Borsası Güvenilir mi?

MEXC borsasında hesabınızın güvenlik seviyesini Hesap>Güvenlik Merkezi bölümünden yükseltebilirsiniz. Ayrıca bu borsaya giriş yaparken telefonunuza gelen SMS kodu Facebook’tan gelmektedir.

Güvenlik seviyenizi artırabilmek için yapabileceğiniz işlemler;

 • E-posta doğrulama
 • Mobil doğrulama
 • Google Authenticator uygulaması üzerinden TOTP koduyla işlem
 • Sahte hesaplardan gelen mailleri önlemek amacıyla Kimlik Avı Önleme Kodu
 • Sahte MEXC sosyal medya hesaplarından gelen mesajlarda atılan mesajın MEXC kanalı olup olmadığını “Resmi Doğrulama Kanalı” bölümüne mesaj atan kişinin Twitter, İnstagram, Facebook, Telegram vb. kullanıcı ismini girerek kontrol edebilirsiniz.

kucoin referans kodu başlıklı makalemiz ilginizi çekebilir.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu