Öğretmen Tercihim

1
289

Yeni nesil online eğitim platformu Öğretmen Tercihim, Türkiye’nin 81 ilinden özel ders almak isteyen öğrencilerle özel ders vermek isteyen öğretmenleri bir araya getirmiştir.

500’den fazla branş seçeneği ile alanında en fazla branşa sahip tek eğitim platformudur. Öğretmen Tercihim’de tüm özel ders süreçlerin garanti altında. Yüksek kalitede eğitim ile özgürlüğün tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsin. Dilediğin yerden özel ders ver. Dilediğin yerden özel ders al. Sen nasıl istersen.

Öğretmen Tercihim İle Özgürce Özel Ders Ver

Rahat ve esnek çalışmanın teknolojik yolu Öğretmen Tercihim her an seninle. Sevdiğin işi yaparak ek gelir elde etmeyi kolay ve esnek hale getiren Öğretmen Tercihim ile coğrafi sınırları ortadan kaldırmanın zamanı gelmedi mi?

Öğretmen Tercihim ile sevdiğin işi yaparak özgürce bilgini kazanca çevirebilirsin.

Öğrencilerinle ek gelir elde etmeyi kullanışlı ve esnek hale getirerek dilediğin yer ve saatte ders vererek özgürlüğünün tadını çıkarmanın tam zamanı.

Çalışmak istediğin saatleri sen belirle. Hangi öğrenci kitlesine özel ders vermek istediğine karar ver. İster üniversite öğrencisine, ister anasınıfı öğrencisine özel ders ver. Çalışma planını belirleyerek özel ders takvimini oluştur. Tek yapman gereken özel ders vermek istediğin branşını ve özel ders ücretini belirlemek. Özel ders ücretinden hiç bir komisyon alınmadığını da belirtmek istiyorum.

Öğretmen profilini eksiksiz doldurduğunda puan kazanabilirsin. Kazandığın puanlar, profilinin ana sayfada ön planda olmasını sağlayacaktır. Böylece öğrencilerin senden özel ders alması kaçınılmaz olacaktır.

Öğretmen Tercihim ile öğrencilerin seni bulsun. Türkiye’nin 81 ilinden onlarca öğrenciye özel ders verebilirsin. Seninle anlık mesajlaşma özelliği kısmından iletişime geçen öğrencinle birlikte çalışma planını oluşturabilirsin. Canlı sınıf özelliği ile de tek tıkla özel ders alabilirsin. İşlem bu kadar basit!

Öğretmen Tercihim %100 güvenli ödeme sistemi sayesinde hiç bir gizli ücret ödemezsin.

Öğretmen Tercihim ile Tek Tıkla Özel Ders Al

Yeni nesil teknolojik eğitim platformu Öğretmen Tercihim ile hayallerine ve hedeflerine doğru yoldan ulaşmak çok kolay. İster online ister yüz yüze özel ders alabilirsin. Teknoloji odaklı eğitim bakış açısı sayesinde sınav notlarını yüksek tut. Yeni nesil özel ders ile kısa sürede %100 başarı elde etmen mümkün.

Öğretmen Tercihim’de 34.000’den fazla alanında uzman öğretmenlerle sana ve bütçene en uygun öğretmeni tek tıkla bulabilirsin. Günlerce özel ders öğretmeni aramana gerek kalmadan dilediğin yer ve saatte ihtiyacın olan branşta tek tıkla özel ders al. Öğretmen Tercihim’de özel ders alarak hem okul derslerinde başarılı olabilirsin. Hem de hedeflerine profesyonel bir şekilde ulaşabilirsin.

Sen de hemen tek tıkla özel ders almaya başlayabilirsin. Tek ihtiyacın bir cihaz ve bir wifi bağlantısı.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim