Online Canlı Radyo Dinle

1
3413

onlinecanliradyo

Günümüzün bir çoğunu işte veya sıkıcı işlerle uğraşarak geçiyoruz işimizle uğraşırken pek fazla başka birşey yapıp eğlenmeye vakit kalmıyor bu gibi durumlarda azda olsa keyif almak için yapabileceğimiz kısıtlı kaçamaklardan biriside müzik dinlemek günümüzde internet artık her ortamda var internetin olduğu her yerde kolayca müzik dinleyebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan veya tabletinizden herhangi bir uygulama gerektirmeden Türkiye’de yayın yapan bütün ulusal ve yerel radyoları ücretiz şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyoları dinleyebilmeniz için tek gereken internet bağlantınızın olması, peki radyolar ne kadar internet harcar?

Radyoların harcadığı internet radyo sunucusunun ses çıkış kalitesine göre değişmektedir örneğin; Power Türk gibi kaliteli bir radyo saatte 50 mb tüketirken Yerel tarzdaki radyolar saatte 30 mb internet tüketmektedir, yapılan ölçümlere göre 30 mb ile 50 mb arası değişmektedir, kısacası radyo çok fazla internet harcamıyor.

Aracınızla uzun bir yola çıktınız, bir çok yerde düzgün bir radyo kanalı çekmiyor yada tarzınıza uygun bir radyo bulamadınız yolda sessiz çekilmiyor doğrudan cep telefonunuzdan Online Canlı Radyo ile müzik dinleyebilirsiniz, benim telefonumun sesi çıkmıyor gürültüden duyamıyorum? o zaman size gereken sadece aux kablosu, aux kablosunu telefonunuzun kulaklık çıkışından aracınızdaki aux (kulaklık) girişine bağlayıp daha sonrasında dinleyeceğiniz radyoyu seçmeniz hepsi bu kadar.

İnternetin olduğu her yerde sevdiğiniz veya memleketinizin yerel radyosunu rahatlıkla dinleyebilirsiniz hemde uygulama indirmeden uygulamalardaki kullanıcıyı sıkan reklamlar yerine reklamsız şekilde bütün radyoları kolayca dinleyebilirsiniz eğer aradığınız radyoyu bulamadıysanız üst kısımdaki arama bölümüne radyonun ismini yazıp aratabilirsiniz.

Kısacası radyo dinlemek için tek yapmanız gereken Online Canlı Radyo adresini ziyaret etmek ve dinlemek istediğiniz radyoyu seçmek ve daha sonrasında Canlı Radyo Dinlemek.
Keyifli Dinlemeler…


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim