Özyurtlar’ın Yeni Projesi

0
3174

Ülkemizde uzun yıllar döviz bir yatırım aracı olarak görüldü. Fakat son 10 senedir vatandaşlar gayrimenkul alarak yatırım yapmakta. Özellikle İstanbul’da evlerin hem kira hem de satış fiyatları oldukça yüksek. Nüfusun hızla artışı, arsaların değer kazanması, 30’a yakın üniversitenin oluşu ve birçok nedenden dolayı tarihi şehir İstanbul’da gayrimenkullerin değeri her sene binlerce lira artmakta.

İnşaat sektöründe en bilinir şirketlerden biri olan Özyurtlar İnşaat’ın yeni projesi NCadde Agora ile, farklı büyüklükte daire ve işyerlerini uygun fiyata alma imkanı sunmakta. Daha önceki projeleriyle ses getiren Özyurtlar İnşaat, konfor ve dizayna önem veren kaliteli çalışanlarıyla bireyleri daire konusunda her açıdan mutlu etmeyi amaçlıyor.

İş dünyası NCadde Agora ile prestij kazanacak

İş dünyasının önde gelen firmaları NCadde Agora ile daha çok prestij kazanacak. Markaların semti olarak bilinen Esenyurt’ta Özyurtlar İnşaat’ın projeleri yükselirken iş adamları da daha lüks, daha prestijli, daha merkezi bir semtte çalışma imkanı yakalacak. Mutlu aileler ve mutlu iş adamlarının projesi olan NCadde Agora, zihinlerde canlanan bina yığını algısını yıkacak.  Ev, ofis dışında NCadde Agora projesi yetkilileri son yıllarda ülkemizde moda haline gelen home ofislere de projesinde yer verdi.

NCadde Agora iletişim adresinden projeyle ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. Özyurtlar İnşaat kalitesiyle ister mutlu bir aile tablosu çizmek isteyenler, ister marka üssünde iş yeri almak isteyenler, ister yatırım amaçlı taşınmaz satın almak isteyen tüm bireyler NCadde Agora projesinde buluşuyor.

Projeyle ilgili haberlerden anlık olarak haberdar olmak için NCadde Agora facebook sayfasını takip edebilirler.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet