Paint Zoom ve Kaynak Makinaları

0
5157

Paint Zoom ve Kaynak Makinaları

Yapı marketlerin sayısı arttıkça, burada satılan ürünlerin çeşitliliğinde de önemli bir artış gözlemleniyor. Yapı marketlerin en çok ilgi gören ürünlerini de elbette insanların hayatını kolaylaştıran fonksiyonel ve pratik el aletleri oluşturuyor. İşte bu el aletlerinin başında da paint zoom geliyor.

Peki ya paint zoom nedir?

Diyelim ki ev ya da iş yerinizi boyamaya karar verdiniz… Fakat rulo ve fırça gibi duvar boyama aksesuarları ile uğraşmak istemiyorsunuz. Öte yandan boya kutusunun devrilme tehlikesi, boya damlacıklarının farklı yerlere sıçraması ve ahşap döşemelere damlaması gibi sinir bozucu durumlarla da uğraşma istemiyorsunuz diyelim. İşte bu noktada imdadınıza paint zoom boya tabancası yetişmektedir. Çünkü paint zoom boya tabancası ile badana yapmanın tüm sinir bozucu zorluklarından kurtulursunuz ve boyalar arası ton farklılığı olmadan dilediğiniz mekanı boyayabilirsiniz.

Badana ve boya işlemlerinde zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlayan paint zoom, eşit miktarda püskürttüğü boya tabancası sayesinde on beş metrekareyi yalnızca on dakikada boyayarak büyük bir iş başarmaktadır. Paint zoom ile çalışmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey, ürünün boya haznesine boyayı koymak ve sonrasında da tetiğe basmaktan ibarettir. Paint Zoom’un temizliği de aynı oranda basittir. Kullanım sonrasında boya haznesini su ile temizlemeniz yeterlidir.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi, yapı marketlerde ilgi gören ve hayat kolaylaştıran ürünlerin bir diğer örneği ise kaynak makinaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaynak makinaları elbette son derece büyük bir dikkatle kullanılmalıdır. Çünkü metalleri birbiri ile bağlaması sırasında açığa çıkan ısı parçacıklarının insanlar için tehlikeli olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle kaynak makinaları kullanma kılavuzu iyice okunmalı, hatta mümkünse bir bilenden yardım alınmalıdır. Ayrıca kaynak makinaları çeşitleri kullanılırken mutlaka koruyucu eldiven ve yüz maskesi takılmalıdır. Aksi takdirde kaynak makinaları çalışırken açığa çıkan ısı neticesinde tehlikeli yaralanmalar meydana gelebilir. Yani kaynak makinası kullanırken son derece dikkatli olmalı, hayatı kolaylaştıran bu ürünü kullanırken bir bilene danışmakta fayda vardır.

Paint zoom ve kaynak makinaları gibi daha birçok yapı market ürününü kendi internet sitesi üzerinden daha uygun fiyatlara satan Evidea.com, günümüzde birçok kişinin tercihi konumundadır. Eğer siz de ucuz kaynak makinaları arıyorsanız, Evidea.com’ûn iyi bir tercih olduğunu hatırlatmak isteriz.

 


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim