Türkiye’nin İlk Uydukenti Bahçeşehir’e Yakışan Proje

0
2845

Türkiye’nin İlk Uydukenti Bahçeşehir’e Yakışan Proje

İnşaat sektörünün ülkemizdeki yüz akı olan Özyurtlar İnşaat’ın, İstanbul Bahçeşehir’de yaptığı konutlar göz dolduruyor. Bahçeşehir’in en kilit noktası üzerine inşa edilen Nlive Bahçeşehir, konforlu ve güvenilir bir yaşam sürmek isteyen tüm İstanbulluları bekliyor.

New Bahçeşehir’de Oturmak İçin Çok Nedeniniz Var

* New Bahçeşehir TEM yolu bağlantısı üzerinde ve metro, otobüs durakları üzerinde yer alıyor.
* Komşularınızla samimi ortam kuracağınız terasta dilerseniz semaverinizle çay demleyin dilerseniz de sinema salonunda istediğiniz filmi izleyebilirsiniz.
* İstanbul’un göbeğinde trafik sıkıntısı çekmeden hafta sonu sevdiklerinizle yemyeşil ortamda piknik yapabilirsiniz.
* Çocuklarınızla New Bahçeşehir’de bulunan parkta vakit geçirebilirsiniz.
* Gençler de playstation odalarında yakın arkadaşlarıyla diledikleri oyunu oynayabilirler.
*Alışveriş için onlarca kilometre uzağa gitmeniz gerekmeyecek. Torium, Marmarapark, Bauhaus ve 5M Migros’a sadece 5 dakika uzaklıktasınız.
* Fitness merkezinde spor yaparak hayalini kurduğunuz vücuda sahip olabileceksiniz.
* Kapalı otopark ile araçlarınız güvende olacak.
* Merkezi ısıtma ile kışın üşümeyecek, elektrikler gittiğinde jeneratör devreye girerek elektrikleriniz hiç kesilmeyecek.

Kapalı yüzme havuzu, sauna, güvenlik, kafe ve bir çok artısıyla New Bahçeşehir konutları sizleri bekliyor. Bu proje ile ister ev satın alarak sitenin onlarca imkanından faydalanın isterse de Nlive Bahçeşehir satılık dairelerden ev satın alarak geleceğe yatırım yapın.

2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu site, benzerlerinden çok daha büyük alana yayılmış, yine benzerlerine oranla onlarca artısı bulunmaktadır. İstanbul’un en iyi projesinde Nlive Bahçeşehir fiyatları metrekareye göre değişmektedir. Gayrimenkul fiyatlarının her geçen gün katlanarak arttığı ülkemizde ister yatırım amaçlı isterse de konforlu, huzurlu, güvenli bir ortamda yaşamak için New Bahçeşehir’den ev satın alabilirsiniz.