Ekonomi

OKX TR’de $SUI Öğren & Kazan!

Öğrenirken kazanmaya hazır mısınız? OKX TR uygulaması üzerinden basit adımları tamamlayın, 7 $SUI kazanın!

OKX TR harika fırsatlarla kazandırmaya devam ediyor!

OKX TR uygulaması üzerinden basit adımları tamamlayarak 7 $SUI kazanın!

7 SUI Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

 1. Katılmak için https://tr.okx.com/tr/campaigns/sui-ogren-kazan?ChannelID=34504301 bu bağlantıya tıklayarak üye olun veya üyeliğiniz varsa giriş yapın.
 2. Öğrenmeye başla butonuna tıklayın.
 3. Sui hakkındaki 5 kısa bilgilendirmeyi okuyun ve bilginizi test etmek için 5 soruluk testi çözün.
 4. Earn alanından 10 SUI stake edin.
 5. Etkinlik 5 Ağustos 2024 tarihinde sona erecektir!

Sui Nedir?

Sui, izin gerektirmeyen bir katman-1 blok zinciridir ve gerçek dijital varlık sahipliğini desteklemek için benzersiz bir nesne yönelimli veri modeli ve özel olarak tasarlanmış Move programlama dilini kullanır. Sui’nin konsensüs mekanizması, işlemleri paralel olarak işlemek için yenilikçi bir veri modelinden yararlanır ve birçok işlemin bir saniyeden kısa sürede tamamlanmasına olanak tanıyan hızlı bir yol sunar.

Etkinlikle İlgili Bilmeniz Gerekenler

 1. “SUI Öğren ve Kazan” etkinliği 5 Ağustos 2024 saat 23.59’da (TSİ) sona erecektir (“Etkinlik Dönemi”).
 2. Etkinlik sayfasına girip etkinliğe katılan kullanıcıların, bu etkinliğin Hüküm ve Koşullarını okuyup anladıkları varsayılır.
 3. Etkinliğe yalnızca ana hesaplar katılabilir. Alt hesaplar bu etkinliğe katılamaz. Alt hesapların kazançları, ana hesap kazanç hesaplamasına dâhil edilmez.
 4. Bu etkinlik yalnızca OKX TR uygulamasında geçerlidir.
 5. Yalnızca şu görevlerin tümünü tamamlayan kullanıcılar ödül almaya hak kazanabilir: (1) Hemen Katılın butonuna tıklayın; (2) Sui ile ilgili 5 kısa tanıtımı okuyun. Eğitim materyallerini etkinlik dönemi boyunca dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. (3) Etkinlik Dönemi içinde kısa testi tamamlayın; (4) Sui ağındaki OKX TR hesabınıza en az 10 SUI stake edin ve (5) Kimlik doğrulama işlemini tamamlayın. Sui Öğren ve Kazan etkinlik ödülleri, yalnızca koşulları karşılayan ilk 6.000 katılımcı ile sınırlıdır.
 6. Ödüller 5 Ağustos 2024 günü saat 23.59’dan (TSİ) itibaren otuz (30) gün içinde dağıtılacaktır. Platform, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, büyük ölçekli risk kontrolü denetimleri veya diğer sorunlar da dâhil olmak üzere gerekli gördüğü herhangi bir nedenle ödüllerin dağıtılmasını erteleme hakkına sahiptir.
 7. OKX TR, herhangi bir ödülü platform kuponlarına veya eş değerde veya daha az değerde USDT’ye dönüştürme takdirine sahiptir. Bu tür bir dönüştürme işlemi, bazı yargı bölgelerindeki platform kısıtlamaları nedeniyle katılımcıların belirli etkinlik ödüllerini alamaması, OKX TR’nin katılımcılar için ödülleri temin edememesi veya OKX TR’nin kendi takdirine bağlı olarak ödüllerin dönüştürülmesine karar vermesi durumunda gerçekleştirilebilir. Dağıtım sırasında ödül, 7 SUI’ye dönüştürülecektir.
 8. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi, vergi tavsiyesi veya hukuki tavsiye vermeyi amaçlamadığı gibi, dijital varlık satın alma, satma veya elde tutma teklifi olarak da değerlendirilmemelidir. Sabit coinler ve NFT’ler de dâhil olmak üzere tüm dijital varlıklar yüksek derecede risk içerir, büyük fiyat dalgalanmaları sergileyebilir ve hatta tamamen değersiz hâle gelebilir. Tahminî APY oranları garanti edilmez ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Earn’deki varlıklarınız, olası kayıplara karşı sigorta kapsamında değildir. Geçmişteki kazançlar gelecekteki kazançların göstergesi değildir. OKX TR, anapara veya faizin geri ödenmesini garanti etmez. OKX yatırım veya varlık konularında tavsiyelerde bulunmaz. Dijital varlıklarla al-sat yapmanın veya bu varlıklara sahip olmanın sizin için uygun olup olmadığını, kendi finansal durumunuz çerçevesinde dikkatlice değerlendirmeniz gereklidir. Kişisel durumunuz veya koşullarınıza ilişkin sorularınız için lütfen kendi hukuk, vergi veya yatırım uzmanınıza danışın.
 9. Risk Hatırlatması: Dijital varlık fiyatları yüksek piyasa risklerine ve fiyat oynaklığına tabidir. Yatırımlarınızın değeri dalgalanabilir ve yatırdığınız miktarı kaybedebilirsiniz. Yatırım kararlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. OKX TR, olası kayıplardan sorumlu değildir. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların güvenilir bir ölçütü değildir. Yalnızca hakkında bilgi sahibi olduğunuz ve içerdiği riskleri anladığınız ürünlere yatırım yapmalısınız. Herhangi bir yatırım kararı almadan önce yatırım deneyiminizi, mali durumunuzu, yatırım hedeflerinizi ve risk toleransınızı dikkatlice değerlendirmeli ve bağımsız bir finans danışmanına danışmalısınız. Bu belge finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen OKX TR’nin Kullanıcı Sözleşmesi ve Risk Bildirim Beyanı metinlerini inceleyin.
 10. Bir ödülün değerinin dalgalanabileceğini ve ödül kazanan kullanıcının çekme işlemini gerçekleştirdiği anda, piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak, söz konusu ödülün katılımcıya dağıtıldığı andaki eş değerde olmayabileceğini lütfen unutmayın. Sabit coinler de dâhil olmak üzere dijital varlıkların fiyatları her an dalgalanabilir ve dalgalanmaktadır da. Bu tür fiyat dalgalanmaları nedeniyle varlıklarınızın değeri herhangi bir zamanda artabilir veya azalabilir.
 11. Herhangi bir Etkinlik Ödülünün alınması ve kullanılmasıyla ilişkili olarak tabi olunabilecek tüm vergilerin yanı sıra bağlantı, kurulum ve/veya hizmet maliyetleri de dâhil olmak üzere ortaya çıkabilecek tüm ücret ve ilave masraflar, Etkinlik Ödülünü alan kullanıcının münhasır sorumluluğundadır.
 12. OKX TR, önceden haber vermeksizin, herhangi bir katılımcıyı bu etkinlikten çıkarma ve/veya bu etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar.
 13. OKX TR, bu etkinliğin hüküm ve koşullarını, kendisinin uygun bulduğu şekilde yorumlama hakkını ve bu hüküm ve koşulları dilediği zaman değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutar.
 14. Ayrıntılı bilgi için lütfen OKX TR Kullanıcı Sözleşmesi’ne bakın.
 15. Teknik veya görsel hatalardan, eksikliklerden, yazım hatalarından veya düzenlemeyle ilişkili kusurlardan OKX TR sorumlu değildir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen tr.okx.com adresini ziyaret edin. © OKX TR. Tüm hakları saklıdır.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu

Bu kapanacak 7 saniye