crypto

UL2M4EB8: کد ارجاع 20 درصدی بایننس

 

جهان است که با اپلیکیشن موبایلی کاربرپسند، کمترین پورسانت، مزایایی را برای کاربران با سیستم مرجع خود و ویژگی های بسیار ارائه می دهد.

مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام انجام فرآیند عضویت بایننس باید به آن توجه کنید این است که  متن « نرخ تخفیف کمیسیون شما 20 درصد است» را می‌بینید که درست زیر شناسه مرجع نوشته شده است  . اگر چیزی در این زمینه نوشته نشده باشد، نمی توانید از تخفیف کمیسیون بهره مند شوید.

هنگام ثبت نام با کد ارجاع بایننس،  می توانید از تخفیف کمیسیون تا 40 درصد برای خرید و فروش خود در صرافی بایننس بهره مند شوید. در مقاله، آنچه را که باید انجام دهید تا 40٪ تخفیف کمیسیون را ذخیره کنید، به تفصیل به اشتراک می گذارم.

بایننس بالاترین کد ارجاع

مراجعه کنندگان بایننس برای به حداقل رساندن کمیسیون هایی که در معاملات ارزهای دیجیتال به بایننس می پردازید استفاده می شود. بالاترین نرخ کمیسیون مجاز توسط Binance 20٪ است.

 • بالاترین کد مرجع بایننس: UL2M4EB8

نرخ های کمیسیون در بایننس عضویت ارجاعی / غیر ارجاع شده

نرخ کمیسیون استاندارد در بایننس 0.10٪ یا 1 در هزار است. با این حال، کاهش این نرخ به عهده شماست. از مثال زیر می توانید ببینید که عضویت با کد مرجع چقدر اهمیت دارد.

 • اگر با پیوند بدون مرجع Binance عضو شوید، نرخ کمیسیونی که پرداخت می کنید  ٪ 0.10 ‘متوقف کردن است.
 • اگر با کد ارجاع 20٪ بایننس عضو شوید، نرخ کمیسیونی که پرداخت می کنید  به 0.08٪ کاهش می یابد .
 • اگر پس از ثبت نام با کد معرف 20% بایننس، مقدار کمی سکه BNB خریداری کنید، 25% کارمزد کمتر و نرخ کمیسیونی که در معاملات پرداخت خواهید کرد  ٪ 0.06  اتفاق می افتد.

مزایای عضویت با کد ارجاع Binance

بیایید کد ارجاع Binance و مزایای عضویت را  با یک مثال توضیح دهیم.

به عنوان مثال، شما یک حساب بایننس باز کرده اید و 5000 دلار واریز کرده اید. شما برای یک ماه 20 معامله خرید و 20 معامله انجام دادید. در این صورت شما در مجموع 40 خرید و فروش انجام داده اید و 5000*40 = 200000 دلار حجم معاملات ایجاد می کنید.

 • در صورت عضویت بدون درج کد مرجع 0.10% یعنی 1 در هزار کمیسیون پرداخت می کنید. در این صورت حق کمیسیونی که می پردازید 200 دلار خواهد بود.
 • اگر با کد ارجاع 20٪ عضو شوید، 0.08٪، یعنی 0.8 در هزار پرداخت خواهید کرد. در این صورت حق کمیسیونی که می پردازید 160 دلار خواهد بود.
 • اگر پس از ثبت نام با کد ارجاع 20 درصدی، سکه های BNB را در کیف پول خود نگه دارید، کمیسیونی معادل 0.06 درصد، یعنی 0.6 در هزار پرداخت خواهید کرد. در این صورت حق کمیسیونی که می پردازید ۱۲۰ دلار خواهد بود.

تخفیف کمیسیونی که به دست می آورید فوراً به حساب شما برگردانده می شود.  با دنبال کردن مسیر «مرجع > کمیسیون‌های به اشتراک گذاشته شده با شما» از صفحه اصلی Binance، می‌توانید تخفیف‌های کمیسیونی را که به دست آورده‌اید، به‌طور دقیق مشاهده کنید  .

کد ارجاع Binance را کجا بنویسیم؟

هنگام باز کردن حساب Binance از طریق برنامه تلفن همراه، روی قسمت شناسه مرجع (اختیاری) کلیک   کنید و کد UL2M4EB8 را وارد کنید.

برای اینکه ببینید کد ارجاع چند درصد تخفیف کمیسیون را در اختیار شما قرار می دهد، می توانید   در قسمت شناسه مرجع در این لینک https://accounts.binance.com/fa/register?ref=UL2M4EB8 تخفیف کمیسیون 20 درصدی خود را مشاهده کنید.

نرخ کد ارجاع بایننس

بایننس بسته به کد ارجاعی که هنگام ثبت نام استفاده کرده اید، تخفیف های کمیسیون متفاوتی به شما ارائه می دهد. اگر قسمت شناسه مرجع را خالی بگذارید، نمی توانید از تخفیف کمیسیون بهره مند شوید.

نرخ های ارجاعی که تخفیف کمیسیون Binance را ارائه می دهد: 0%، 5%، 10% و 20%  این شکل گرفته است.

چگونه کد ارجاع بایننس تولید کنیم؟

پس از افتتاح حساب بایننس، می توانید کد معرفی خود را به اشتراک بگذارید و از تراکنش های دوستان خود که با کد ارجاع شما عضو هستند، درآمد کسب کنید. پس از تکمیل فرآیند عضویت،  با دنبال کردن مسیر ” reference > advanced reference settings > +add new reference” یک کد مرجع ایجاد کنید.

 • شما می توانید حداکثر 20 کد ارجاع مختلف ایجاد کنید.
 • می توانید کد مرجع یا پیوندی را که ایجاد کرده اید در همه پلتفرم ها به اشتراک بگذارید.
 • در صورت عضویت جدید، می توانید کد ارجاع با 0، 5 درصد و 10 درصد تخفیف کمیسیون ایجاد کنید. شما می توانید حداکثر 10 درصد از 20 درصد کدهای مرجع که در مجموع به شما داده شده است را به اشتراک بگذارید.
 • اگر تحت برنامه وابسته بایننس قرارداد دارید یا اگر بیش از 500 BNB در کیف پول خود دارید، 41٪ به حساب شما واریز می شود. شما می توانید تا 20% از 41% کد ارجاع داده شده به شما را به اشتراک بگذارید.
 • درآمد کمیسیون شما فوراً در تراکنش های انجام شده توسط شخصی که با کد مرجع شما عضو است در حساب شما منعکس می شود. شما می توانید سکه های کم تعادل را هر 6 ساعت به BNB تبدیل کنید.

آیا بایننس ایمن است؟

هیچ بازار ارز دیجیتال امن نیست. اگرچه همیشه خطر هک وجود دارد، اما می توان گفت که مطمئن ترین صرافی بایننس است. بایننس تضمین می کند که 10 درصد از سرمایه گذاری های شما را با صندوقی که ایجاد کرده در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند. بایننس با SAFU قابلیت اطمینان نسبی را ارائه می دهد.

«آیا بایننس ایمن است؟»  به جای  سوال «چگونه حساب بایننس خود را ایمن نگه دارم؟»  بهتر است سوال را مطرح کنید.  برای ایمن نگه داشتن حساب بایننس خود؛

 1. با یک ایمیل ثبت نام کنید که در وب سایت آنها ثبت نشده است.
 2. یک رمز عبور آسان برای حدس زدن ایجاد کنید.
 3. پس از تایید تلفن، مطمئن شوید که برنامه “Google authenticator” را فعال کرده اید.
 4. از هیچ اینترنت دیگری غیر از اینترنت و داده تلفن همراه خود وارد حساب خود نشوید.
 5. برنامه ها/برنامه های غیر قابل اعتماد را روی رایانه یا تلفن خود نصب نکنید.
 6. مطمئن شوید که به Binance.com وارد شده اید. حتما https:// و متن امن را ببینید. هکرها معمولا bin ance.com را باز می کنند و سعی می کنند به اطلاعات ورود شما دسترسی پیدا کنند. اگرچه این ساده ترین روش شناخته شده است، اما اکثر کاربران بدون دقت با اطلاعات عضویت خود وارد چنین سایت هایی می شوند.
 7. ماهیگیری پستی رایج ترین روشی است که توسط هکرها استفاده می شود. ایمیلی که وانمود می کند از طرف Binance است به آدرس ایمیل شما ارسال می شود و منتظر می مانند تا اطلاعات ورود خود را از طریق ایمیل وارد کنید.
 8. هنگام انتقال پول، مطمئن شوید که آدرس کیف پول رمزنگاری خود را به لیست سفید اضافه کنید. بنابراین، در هر فرآیند کپی، پولی را به کیف پولی که متعلق به شما نیست، انتقال ندهید.

آنچه باید در مورد کد مرجع بدانید

 1. کد ارجاعی که بیشترین تخفیف کمیسیون را ارائه می دهد 20٪ است.
 2. وقتی عضو شدید، روی متن “اختیاری” زیر شناسه مرجع کلیک کنید و کد مرجع را وارد کنید.
 3. پس از افتتاح حساب Binance هیچ کد ارجاعی اضافه نمی شود.
 4. اگر حساب‌هایی دارید که برای مخاطبان زیادی در رسانه‌های اجتماعی جذاب است، حتماً برای برنامه وابسته بایننس درخواست دهید. با این کار نرخ ارجاع شما از 20% به 41% افزایش می یابد.
 5. اگر تعداد افرادی که در محدوده برنامه Affiliate تجارت می کنند از 500 نفر بیشتر شود، نرخ ارجاع شما از 20٪ به 50٪ افزایش می یابد.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu