crypto

Bybit En Yüksek Referans Kodu: TR1923

Dünyanın en iyi kripto para borsalarından biri olan Bybit'e TR1923 referans kodu ile kayıt olarak en yüksek komisyon indirimi kazan.

Bybit referans kodu: TR1923 olarak belirlenmiştir. En yüksek Bybit referans kodunu kullanarak ücretsiz kayıt bonusu ile işlem yapma fırsatını yakalayın.

Bybit Referans Kodu Nedir?

İşlem hacmi, günlük ziyaretçi sayısı ve güven endeksine göre dünyanın en iyi 3. kripto para borsası konumunda olan Bybit’e TR1923 referans kodu ile kayıt olarak ömür boyu en iyi komisyon indirimi ile birlikte üyelik bonusu kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Bybit referans kodu ile kullanıcılar, platforma davet ettikleri kişilerin işlem hacmine göre gelir elde edebilirler. Bu durum, hem davet eden kullanıcı için hem de yeni üye için avantajlı bir durumdur. Yeni üyeler, referans kodu sayesinde borsaya kayıt olurken çeşitli bonuslar ve indirimlerden faydalanabilirler.

ByBit Buradan üye olabilirsiniz!
Referans Kodu TR1923
Komisyon indirimi %30
Geçerlilik süresi Ömür boyu
Üyelik bonusu 10$ kayıt bonusu
Kimlik doğrulama istiyor mu? Evet
Bybit en yüksek referans kodu: TR1923

Kripto Para Ticaretinde Neden Bybit’i Tercih Etmelisiniz?

Coinmarketcap verilerine göre 7.8 puan ile dünyanın en iyi 3. kripto para borsası konumunda olan Bybit, 2018 yılında Singapur’da kurulmuştur. Bybit’i tercih etmeniz için bir liste hazırladık;

  1. 23+ milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır.
  2. 1.000’in üzerinde kripto para bulunmaktadır.
  3. 160 ülkede destek ekibi olduğu için problemleriniz olursa kolayca çözülebilir.
  4. Türkçe dil ve ekip desteği mevcuttur.
  5. Ön satışlara katılarak ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

ByBit’i tavsiye etmemizin en önemli nedenlerinden biri de ışık hızında mobil uygulamasının bulunmasıdır. Vadeli işlemler ve spot piyasasında emirlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir ve emirlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

ByBit Komisyon Oranları

Bybit komisyon oranları, kripto para borsası kullanıcılarının dikkat etmesi gereken önemli bir konudur. Kullanıcılar, yapılan işlemler üzerinden ödeme yapacakları komisyon oranlarını göz önünde bulundurarak kararlarını verirler. Bybit, kullanıcılarına düşük komisyon oranları sunarak avantajlı bir işlem platformu olmayı hedeflemektedir.

ByBit borsasında komisyon oranları VIP ve PRO modu olmak üzere değişiklik göstermektedir. Yeni kullanıcılar için komisyon oranı;

  • Spot piyasasında %0.01 (binde 1)
  • Vadeli işlemlerde %0.0055

Kısaca açıklamak gerekirse 1.000 USDT değerinde Bitcoin aldığınızda 1 USDT değerinde komisyon ödersiniz. TR1923 referans kodu ile kayıt olduğunuzda ise yaptığınız tüm işlemlerde %30 daha az komisyon ödersiniz.

Bybit’in komisyon oranları, her işlem için belirli bir yüzde üzerinden hesaplanır. Kullanıcılar, gerçekleştirdikleri alım satım işlemleri üzerinden belirli bir oranda komisyon öderler. Bu oranlar, kullanıcıların işlem hacmine göre değişiklik gösterebilir. Daha yüksek hacimli işlemler gerçekleştiren kullanıcılar, genellikle daha düşük komisyon oranlarından faydalanabilirler.

Bybit Kayıt Bonusu Nasıl Alınır?

ByBit borsasında kayıt bonusu almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Kayıt esnasında referans kodu kutucuğuna TR1923 kodunu girin.
  2. Kimlik onayı işlemlerini yaptıktan sonra 100$ yatırım yapın ve toplamda 500$ değerinde işlem hacmi yaratın.
  3. Aşağıdaki görselde yer alan işlemleri yaptıkça 30.000$’a varan kayıt bonusu kazanabilirsiniz.

Bybit Borsası Hakkında

Bybit, kripto para borsalarından biridir ve 2018 yılında Singapur merkezli olarak kurulmuştur. Özellikle kaldıraçlı işlemler yapmak isteyen yatırımcılar için ideal bir platform olan Bybit, Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto paraların yanı sıra diğer altcoinleri de işlem görmektedir.

Bybit’in Sağladığı Avantajlar

Bybit borsasının en belirgin avantajı, yüksek kaldıraç imkanı sunmasıdır. Ayrıca platformun kullanıcı dostu arayüzü, hızlı işlem yapma imkanı ve likidite sağlayıcılarıyla anlaşmalı olması da tercih sebeplerinden biridir. Ayrıca, güvenlik önlemleriyle de kullanıcıların güvenli bir şekilde işlem yapmasını sağlamaktadır.

Bybit Güvenli mi?

Üç katmanlı varlık koruma sistemine sahip olan Bybit, dünyanın en güvenilir kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Bunun yanında Türkçe dil desteği ile günün her saati müşteri hizmeti ile iletişime geçebilir ve bir problem olduğunda anında müdahale etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kripto para borsalarının yazılımsal güvenliği haricinde üyelerin kendi güvenliğini sağlaması daha önemlidir. Google Authenticator kurulumu, e-posta oltalama engelleme sistemi ile birlikte kendinize ait olmayan cihazlardan hesabınıza giriş yapmayarak hesabınızı güvende tutun.

Bybit Affiliate Sistemi Nedir?

Bybit affiliate sistemi, Bybit borsasının kullanıcılarına sunmuş olduğu bir avantaj programıdır. Bu program aracılığıyla, borsanın kullanıcıları kendi çevrelerine önerdikleri takdirde gelir elde edebilirler. Bybit referans kodu ile yapılan üyeliklerde bu avantaj sisteminden faydalanılır.

Bybit affiliate sistemi, borsa kullanıcılarına çevrelerini platforma üye yapmaları için bir fırsat sunar. İnsanlar kendi referans kodlarını kullanarak Bybit üyelik bağlantılarını paylaştıklarında, bu bağlantılar üzerinden yapılan işlemlerden komisyon kazanabilirler.

Bu sistem sayesinde, bireyler kendi çevrelerini platforma davet ederek pasif gelir elde edebilirler. Hem kendileri hem de referans oldukları kişiler, platform üzerinden yapılan işlemlerden gelir elde ederler. Bybit affiliate sistemi, borsa kullanıcıları için kazan-kazan bir fırsat sunmaktadır.

[Buradan] affiliate sistemine başvuru yaparak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Affiliate sistemine başvuru yapabilmeniz için Instagram, Twitter, Telegram gibi sosyal medyalarda geniş bir kitlenizin olması veya trafiği yüksek bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Başvurunuz 2-4 iş günü içinde değerlendirildikten sonra onaylanırsa eğer 20 farklı referans kodu oluşturarak farklı platformlarda paylaşabilirsiniz.

Bybit İncelemesi Hakkında Son Söz

Kripto para yatırımı genellikle uzun vadeli yüksek kazanç elde amacı taşır. On binlerce kripto paradan tutması muhtemel kripto paraların seçimini yapmak oldukça güçtür. Bybit 2024/şubat itibariyle 1.046 kripto paranın bulunduğu güvenilir bir borsadır. Ön satışlara katılım sağlayarak iyi bir kazanç elde edebilir bunun yanında yüzlerce kat artması beklenen kripto paraların ilk durağında yatırım yapma şansı yakalayabilirsiniz.

mexc referans kodu başlıklı makalemiz ilginizi çekebilir.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu

Bu kapanacak 7 saniye