crypto

Binance 20% kod polecający: UL2M4EB8

Binance to giełda kryptowalut z największą liczbą użytkowników z ponad 400 kryptowalutami. Jest to najczęściej używana giełda kryptowalut na świecie, z przyjazną dla użytkownika aplikacją mobilną, najniższą prowizją, zapewniającą korzyści użytkownikom dzięki systemowi referencyjnemu i wielu funkcjom.

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas procesu członkostwa w Binance, jest to, że  widzisz tekst „Twoja zniżka prowizji wynosi 20%” napisany tuż pod identyfikatorem referencyjnym  . Jeśli nic nie jest napisane w tym polu, nie możesz skorzystać z rabatu prowizyjnego.

Kiedy zarejestrujesz się za pomocą kodu polecającego Binance,  możesz skorzystać z rabatu prowizyjnego do 40% za zakupy i sprzedaż na giełdzie Binance. W artykule podzielę się szczegółowo, co należy zrobić, aby zaoszczędzić 40% zniżki na prowizję.

Binance Najwyższy kod polecający

Binance Referencyjne służy do minimalizowania prowizji, które będziesz płacić Binance podczas handlu kryptowalutami. Najwyższa stawka prowizji dozwolona przez Binance wynosi 20%.

 • Najwyższy kod referencyjny Binance: UL2M4EB8

Stawki prowizji za członkostwo polecane / bez referencji na Binance

Standardowa stawka prowizji na Binance wynosi 0,10%, czyli 1 na tysiąc. Jednak to do Ciebie należy obniżenie tej stawki. Możesz zobaczyć, jak ważne jest zostanie członkiem z kodem referencyjnym z poniższego przykładu;

 • Jeśli zostaniesz członkiem z linkiem bez referencji Binance, stawka prowizji jaką zapłacisz to  0,10% ‘Zatrzymać.
 • Jeśli zostaniesz członkiem z kodem polecającym Binance 20%, stawka prowizji, którą zapłacisz,  spadnie do 0,08% .
 • Jeśli kupisz niewielką ilość monet BNB po zarejestrowaniu się za pomocą kodu polecającego Binance 20%, zapłacisz +25% mniej prowizji, a prowizja, którą zapłacisz od transakcji to  0,06%  Zdarza się.

Zalety członkostwa z kodem polecającym Binance

Wyjaśnijmy kod polecający Binance i korzyści  z członkostwa na przykładzie;

Na przykład otworzyłeś konto Binance i wpłaciłeś 5000 $. Zrobiłeś 20 transakcji kupna i 20 sprzedaży przez miesiąc. W tym przypadku dokonałbyś w sumie 40 zakupów i sprzedaży i utworzyłbyś 5000 x 40 = 200 000 USD w wolumenie obrotu.

 • Jeśli zostaniesz członkiem bez podania kodu referencyjnego, zapłacisz 0,10%, czyli 1 na tysiąc prowizji. W takim przypadku prowizja, którą zapłacisz, wyniesie 200 USD.
 • Jeśli zostaniesz członkiem z 20% kodem polecającym, zapłacisz 0,08%, czyli 0,8 za tysiąc. W takim przypadku prowizja, którą zapłacisz, wyniesie 160 USD.
 • Jeśli trzymasz monety BNB w swoim portfelu po rejestracji z 20% kodem polecającym, zapłacisz prowizję w wysokości 0,06%, czyli 0,6 za tysiąc. W takim przypadku prowizja, którą zapłacisz, wyniesie 120 USD.

Otrzymane rabaty prowizyjne są natychmiast zwracane na Twoje konto.  Możesz zobaczyć szczegółowo uzyskane zniżki prowizji, podążając ścieżką „informacje > dzielone z Tobą prowizje” ze strony głównej Binance  .

Gdzie napisać kod polecający Binance?

Otwierając konto Binance przez aplikację mobilną, kliknij pole referencyjnego identyfikatora (opcjonalnie) i   wprowadź kod UL2M4EB8 .

Aby zobaczyć, ile procentowej zniżki na prowizję zapewnia kod polecający, możesz zobaczyć   20% zniżki na prowizję w polu identyfikatora referencyjnego pod tym linkiem https://accounts.binance.com/pl/register?ref=UL2M4EB8

Stawki kodów polecających Binance

Binance oferuje różne zniżki prowizji w zależności od kodu polecającego użytego podczas rejestracji. Jeśli pozostawisz pole identyfikatora referencyjnego puste, nie będziesz mógł skorzystać z rabatu prowizyjnego.

Stawki za polecenia, które zapewniają rabat prowizji Binance: 0%, 5%, 10% i 20%  Do kwoty.

Jak wygenerować kod polecający Binance?

Po otwarciu konta Binance możesz udostępnić swój kod polecający i zarabiać na transakcjach znajomych, którzy są członkami z Twoim kodem polecającym. Po zakończeniu procesu członkostwa  utwórz kod referencyjny, podążając ścieżką „ referencje > zaawansowane ustawienia referencji > +dodaj nowe referencje” .

 • Możesz stworzyć do 20 różnych kodów polecających.
 • Możesz udostępnić utworzony kod referencyjny lub link na wszystkich platformach.
 • Jeśli masz nowe członkostwo, możesz utworzyć kod polecający ze zniżką prowizji 0%, 5% i 10%. Możesz udostępnić maksymalnie 10% z otrzymanych 20% kodów referencyjnych.
 • Jeśli masz umowę w ramach programu partnerskiego Binance lub masz ponad 500 BNB w swoim portfelu spot, 41% zostanie zaksięgowane na Twoim koncie. Możesz udostępnić do 20% otrzymanego 41% kodu polecającego.
 • Twoje zarobki z prowizji są natychmiast odzwierciedlane na Twoim koncie w transakcjach dokonanych przez osobę, która jest członkiem z Twoim kodem referencyjnym. Co 6 godzin możesz zamienić monety o niskim saldzie na BNB.

Czy Binance jest bezpieczny?

Żaden rynek kryptowalut nie jest bezpieczny. Chociaż zawsze istnieje ryzyko włamania, możemy powiedzieć, że najbardziej niezawodną giełdą jest Binance. Binance gwarantuje ochronę 10% Twoich inwestycji za pomocą utworzonego przez siebie funduszu przed możliwym ryzykiem. Dzięki SAFU Binance oferuje względną niezawodność.

„Czy Binance jest bezpieczne?”  zamiast  pytania „Jak zapewnić bezpieczeństwo mojego konta Binance?”  Lepiej byłoby zadać pytanie.  Aby Twoje konto Binance było bezpieczne;

 1. Zarejestruj się za pomocą adresu e-mail, który nie jest zarejestrowany na ich stronie internetowej.
 2. Utwórz łatwe do odgadnięcia hasło.
 3. Po potwierdzeniu telefonicznym upewnij się, że aktywujesz aplikację „Google Authenticator”.
 4. Nie loguj się na swoje konto z innego internetu niż własne dane internetowe i mobilne.
 5. Nie instaluj niepewnych programów/aplikacji na swoim komputerze lub telefonie.
 6. Upewnij się, że jesteś zalogowany na Binance.com. Pamiętaj, aby zobaczyć https:// i bezpieczny tekst. Hakerzy zwykle otwierają stronę bin ance.com i próbują uzyskać dostęp do danych logowania. Chociaż jest to najprostsza znana metoda, większość użytkowników beztrosko loguje się do takich witryn za pomocą informacji o członkostwie.
 7. Mail fishing jest najczęstszą metodą stosowaną przez hakerów. Wiadomość e-mail udająca, że ​​pochodzi z Binance, jest wysyłana na Twój adres e-mail i czekają, aż wprowadzisz swoje dane logowania za pośrednictwem poczty e-mail.
 8. Przelewając pieniądze, pamiętaj o dodaniu własnego adresu portfela kryptowaluty do białej listy. Dlatego w żadnym procesie kopiowania nie przesyłaj pieniędzy do portfela, który nie należy do Ciebie.

Co musisz wiedzieć o kodzie referencyjnym

 1. Kod polecający, który zapewnia największą zniżkę prowizji, wynosi 20%.
 2. Gdy zostaniesz członkiem, kliknij tekst „opcjonalny” pod identyfikatorem referencyjnym i wprowadź kod referencyjny.
 3. Po otwarciu konta Binance nie jest dodawany kod polecający.
 4. Jeśli masz konta, które przemawiają do dużej liczby odbiorców w mediach społecznościowych, zgłoś się do programu partnerskiego Binance. Spowoduje to zwiększenie wskaźnika rekomendacji z 20% do 41%.
 5. Jeśli liczba osób handlujących w ramach programu partnerskiego przekroczy 500, Twoja stawka poleconych zostanie zwiększona z 20% do 50%.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu