% 50 Tasarruf ve Rahatlatıcı Masaj Hissi

0
3348

Bir duş başlığı tercih ederken nelere dikkat edersiniz? Sadece görünüm açısından modern olması yeterli mi? Basınç ayarlaması, modern yapı, kaliteli malzeme, doğal taşlar ve mineraller, % 50 ‘ ye kadar su tasarrufu, masaj desteği gibi özellikler hiç aklınıza geldi mi? Elbette ki bir duş başlığı seçimi yapılırken bu özellikleri de bir arada bulmak mümkündür. Sizlerde tüm bu özelliklere sahip olan relax shower ile tanışarak, duşunuzun kalitesini artırabilir, günün yorgunluğunu daha iyi bir şekilde ortadan kaldırarak, banyonuzda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sıcaklık uyarı ışıkları

Ortalama olarak kullandığınız su sıcaklığı 33 ile 35 derecenin üstünde ise ‘’ kırmızı uyarı işareti ‘’ karşınıza çıkmaktadır. Eğer ki kullanılan su sıcaklığı bu değerlerin altında ise ‘’ mor uyarı işareti ‘’ duş başlığında kendini gösterecektir. Bu durumda tercih edilen su sıcaklık değerlerinin ne olduğundan haberdar olarak kullanım gerçekleştirebileceksiniz.

Seramik taşlar kullanılıyor

Duş başlığı tasarımı, standart modellerden farklı olurken, içerisinde yer alan döner sistemde seramik taşlar kullanılmıştır. Böylelikle döner sistemde kullanılan taşlar ve hava sirkülasyonu ile birlikte su baloncukları oluşmaktadır. Suyun basıncı ile birlikte vücudunuza vuran su baloncukları, adeta bir masaj hissi verirken oldukça rahatlatıcı bir duş almanız konusunda sizlere yardımcı olabilecektir.

Paslanmaz malzemelerden üretim

Ürünlerin kullanım ömrü artırılması adına elbette ki zeolid, seramik ve illit gibi minerallerin dışında kalan malzemelerde de paslanmaz özellik bulundurulmaktadır. Böylelikle tercih edeceğiniz sihirli duş başlığı, yıpranma payı az ve paslanma durumundan kaynaklı olarak çabuk kötü olmayacaktır. Bu da ürünlerin tercih sebeplerinden olurken, kullanıcı hataları dışında kalan sorunlarda ise ürünlerin garanti şartları ön planda gelerek, müşteri memnuniyeti sağlanacaktır. Gerekli detaylar için yetkililer ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Kaynak : http://www.sigarasarmamakinasi.web.tr/


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim