admin.freshlive.tv sorunu çözümü

0
4066

Gün içinde sıklıkla Trendyol, Markafoni, Morhipo, Gittigidiyor, Letgo benzeri alışveriş sitelerinde ürün incelemeleri yapıyorum. Geçen hafta alışveriş yapabileceğim herhangi bir siteye giriş yaptığım zaman bir anda farklı bir sayfaya yönlenip admin.freshlife.tv ekranından giriş ve şifre bilgileri istiyor. İlk başlarda rahatsız etmedi geri tuşuna bastığımda düzeliyordu. Ancak sonrasında her açtığım sayfada karşılaşmaya başladım. Bir güvenlik problemi olabileceğini düşünerek internette araştırmalar yapsam da kalıcı çözümü yazan çıkmamış.

Chrome kullanıyordum. Önce eklentileri kontrol ettim hatta alakasız olan tüm eklentileri kaldırdım, sorun yine çözülmedi. Farklı bir tarayıcı olan Safari’den de denemeler yaptım. Aynı hatayı oradan da almaya başladım.

Sorunu nasıl çözdüm?
Sorun eklentilerden veya güvenlik probleminden kaynaklanmıyor. Bir virüs değil. Sadece daha önce ziyaret ettiğimiz sitelerden birinin çerezinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ben sorunu gözatma geçmişini silerek çözdüm. Geçmişi silerken form, şifre ile birlikte çerezler, önbellek alanların tamamını işaretleyip silmelisiniz. Ardından tayıcınızı kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sorun bu şekilde çözülmüş olacaktır.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim