Haberler

Bileşen Reklam kalitesi ile sektöründe liderdir

Bileşen Reklam 2000 yılından bu yana sektörel tecrübesi olan ve bu anlamda organize matbaa hizmetleri sunan lider bir kuruluştur. Kuruluş bilgi ve birikimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi sergilemektedir. Sektörel tecrübesi ile ürün yelpazesi oldukça geniş olan Bileşen Reklam küp bloknot hizmeti de sunmaktadır. Firma 2000 yılından bu yana her geçen gün genişleyen ve her geçen gün kendini geliştiren bir hizmet ağı sunulmuştur. Kuruluş ürün yelpazesi içerisinde matbaa, reklam ve promosyon hizmetlerinin bütününü barındırmaktadır.

Bileşen Reklam’ın vizyonu oldukça geniştir

Sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet yürüten bileşen reklam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergileyerek yapmış olduğu iş ve işlemlerden müşterilerinin maksimum fayda almasını hedeflemektedir. Öte yandan firmanın en önemli prensipleri arasında çevresel süreçlere duyarlılık bulunur. Bu duyarlılığın bir gereği olarak kurulur bütün kararlarında ve yapmış olduğu iş ve işlemlerin her aşamasında kaliteye sağlıklı yaşama ve bireysel güvenliğe önem vermektedir. Tüm bu dikkat sayesinde kuruluşun bütün etik değerlere bağlı kalarak faaliyet yürüttüğünü söylemek doğru olacaktır. Üretim aşamasının her bir anında ve tasarım aşamasının her sürecinde bu etik değerlere bağlılık devam etmektedir.

Brosur.com.tr  Bileşen Reklam’ın hizmet sunduğu web sitesidir

Brosur.com.tr adresi bileşen reklam tarafından faaliyetleri yürütülen ve bu anlamda özgün bir şekilde hayata geçirilen web sitesidir. Kuruluş bu site üzerinden yapmış olduğu iş ve işlemlere daire ayrıntıları paylaşmaktadır. Yine site içerisinde firmanın iletişim bilgilerine ulaşmak ve ürün yelpazesi hakkında bilgi edinmek mümkündür. Dijital platformları mesleği gereği son derece etkin bir şekilde kullanan bileşen reklam WhatsApp destek hattı ile de müşterilere hızlı çözümler üretmektedir. Ürün yelpazesini geniş tutan kurulur küp bloknot baskı, el ilanı baskısı, kartvizit baskısı, afiş baskısı, cepli dosya baskısı, antetli kağıt baskısı sticker baskısı başta olmak üzere birçok alanda faaliyet sürdürmektedir.

Bileşen Reklam ürün fiyatlarını uygun bir düzeyde tutmaktadır

Bileşen Reklam faaliyet alanının temeline müşteri memnuniyetini oturtmuştur. Bu nedenle müşterilerine üst düzey bir hizmet sunarken aynı zamanda yapmış olduğu bütün işler ile ilgili onlara uygun fiyatlı bir politika sunmaya gayret eder. Bu yüzden etki alanında ve çalışma alanında bulunan bütün ürünlerini müşterilerinin bütçelerine dost bir fiyat aralığında belirler. Başta küp bloknot fiyatları olmak üzere müşterilerine sunduğu tüm ürünlerin fiyatlarını ulaşılabilir bir skalada belirlemiştir. Firmanın ürün çeşitliliği rakiplerine nazaran oldukça fazla olduğu için sektörde en çok tercih edilen organize matbaa hizmetleri kuruluşu olmayı başarmıştır. Kuruluş web sitesi üzerinden de müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin detaylarına ilişkin bilgi paylaşmıştır. Öte yandan internet sitesi üzerinden teklif iste butonunu hayata geçirerek bu anlamda müşterilerinin kuruluş ile hızlı bir şekilde temas kurmasına olanak sağlamıştır.

Mükemmel bir grafik tasarım için yapılması gerekenler

Mükemmel bir grafik tasarım çalışması için yapılması gereken ilk şey müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir biçimde belirleyerek kuruluşa doğru iletmeleridir. Bu anlamda öncelikle firmalar hedef kitlelerini doğru bir biçimde belirlemeli ve bu konuda yaptıkları araştırmalar ile hedef kitlelerine olan çalışmalarını desteklemelidir. Yapılması gereken bir diğer şey ise tasarımlarda kullanılacak görsellerin yüksek çözünürlükler ile Birleşen Reklam’a sunulmasıdır. Yüksek çözünürlüklü logolar veya görseller kuruluşun işini kolaylaştıracak ve daha etkin çarpıcı ürünlerin ortaya çıkmasına olanak sağlayacaktır. Öte yandan yeni ürünler üzerinde ya da reklam metinleri üzerinde kullanılabilecek olan sloganların başlıkların ve metinlerin Türkçe’nin yazım kurallarına uygun olarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Bu süreç içerisinde çok önemli bir ayrıntıdır. Öte yandan yine başarılı bir grafik tasarım esnasında göz boyayan ve objektif olmayan görsellerden uzak durmak gerekmektedir. Objektif bir yaklaşım daha gerçekçi ve daha beğenilen tasarımları ortaya koyar.

Logo ve kurumsal kimlik için atılması gereken adımlar

Günümüzde çok sık kullanılan ve en küçük işletmeden en büyük holdingleri kadar logo ve tasarımlar çok büyük önem arz eder. Kurumsal kimlik oluşmasının temel araçlarından biri olan logoları tasarlamadan önce yine kuruluşların hedef kitlelerini doğru belirlemeleri gerekir. Logo tasarımı esnasında bireyler ve kuruluşlar beğenilerini bir kenara bırakmalı ve bu anlamda daha yapıcı düşünmelidir. Öte yandan kişisel renk tercihleri değil amaca sektöre ve trendlere uygun tasarımlar seçilmelidir.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu