crypto

Binance 20% referenční kód: UL2M4EB8

Binance je kryptoměnová burza s nejvyšším počtem uživatelů s více než 400 kryptoměnami. Jedná se o nejpoužívanější kryptoměnovou burzu v Turecku s uživatelsky přívětivou mobilní aplikací, s nejnižší provizí, poskytuje uživatelům výhody díky referenčnímu systému a mnoha funkcím.

Nejdůležitější věcí, které je třeba věnovat pozornost při vytváření členství v Binance, je, že  hned pod referenčním ID vidíte text „Vaše diskontní sazba provize je 20 %“  . Pokud v tomto poli není nic napsáno, nemůžete využít slevu na provizi.

Když se zaregistrujete pomocí doporučujícího kódu Binance,  můžete využít slevu na provizi až 40 % za své nákupy a prodeje na burze Binance. V článku se podrobně podělím o to, co musíte udělat, abyste ušetřili 40% slevu na provizi.

Nejvyšší referenční kód Binance

Doporučení Binance se používá k minimalizaci provizí, které zaplatíte Binance při obchodování s kryptoměnami. Nejvyšší sazba provize povolená Binance je 20 %.

 • Nejvyšší referenční kód Binance: UL2M4EB8

Sazby provizí za doporučené / nereferencované členství Binance

Standardní sazba provize na Binance je 0,10 %, neboli 1 promile. Je však na vás, zda tuto sazbu snížíte. Jak důležité je stát se členem s referenčním kódem, můžete vidět na příkladu níže;

 • Pokud se stanete členem s odkazem Binance bez reference, provize, kterou zaplatíte, je  0,10 % ‘Stop.
 • Pokud se stanete členem s referenčním kódem Binance 20 %, provize, kterou zaplatíte, se sníží  na 0,08 % .
 • Pokud si koupíte malé množství BNB coinů po registraci s Binance 20% referenčním kódem, zaplatíte o +25% méně provize a sazba provize, kterou budete platit za obchody, je  0,06%  To se stává.

Výhody členství s Binance Referral Code

Vysvětleme si referenční kód Binance a výhody členství  na příkladu;

Například jste otevřeli účet Binance a vložili 5 000 $. Za měsíc jste provedli 20 nákupních a 20 prodejních transakcí. V tomto případě byste provedli celkem 40 nákupů a prodejů a vytvořili byste 5 000 x 40 = 200 000 USD v objemu obchodování.

 • Pokud se stanete členem bez zadání referenčního kódu, zaplatíte 0,10 %, tedy provizi 1 promile. V tomto případě bude provize, kterou zaplatíte, 200 USD.
 • Pokud se stanete členem s 20% referenčním kódem, zaplatíte 0,08%, tedy 0,8 promile. V tomto případě bude provize, kterou zaplatíte, 160 $.
 • Pokud si necháte BNB coiny v peněžence po přihlášení s 20% doporučením kódem, zaplatíte provizi 0,06 %, tedy 0,6 promile. V tomto případě bude provize, kterou zaplatíte, 120 USD.

Získané provizní slevy se okamžitě vrátí na váš účet.  Slevy z provizí, které jste získali, si můžete podrobně prohlédnout po cestě „reference > provize sdílené s vámi“ z domovské stránky Binance  .

Kam napsat referenční kód Binance?

Při otevírání účtu Binance přes mobilní aplikaci klikněte na pole referenčního ID (volitelné) a zadejte kód UL2M4EB8

Chcete-li zjistit, kolik procent slevy z provize poskytuje doporučující kód, můžete vidět svou slevu z provize 20% v poli referenčního ID na tomto odkazu https://accounts.binance.com/cs/register?ref=UL2M4EB8

Kurzy referenčních kódů Binance

Binance vám nabízí různé slevy na provizi v závislosti na kódu doporučení, který jste použili při registraci. Pokud necháte pole referenčního ID prázdné, nebudete moci využít slevu na provizi.

Referenční sazby se slevou provize Binance: 0 %, 5 %, 10 % a 20 %  Je ve tvaru.

Jak vygenerovat referenční kód Binance?

Po otevření účtu Binance můžete sdílet svůj doporučující kód a vydělávat peníze z transakcí vašich přátel, kteří jsou členy s vaším doporučovacím kódem. Po dokončení procesu členství  vytvořte referenční kód podle cesty „ reference > pokročilá nastavení reference > + přidat novou referenci“ .

 • Můžete vytvořit až 20 různých doporučujících kódů.
 • Referenční kód nebo odkaz, který jste vytvořili, můžete sdílet na všech platformách.
 • Pokud máte nové členství, můžete si vytvořit doporučující kód s 0%, 5% a 10% slevou na provizi. Celkem můžete sdílet maximálně 10 % z 20 % referenčních kódů, které vám byly přiděleny.
 • Pokud máte smlouvu v rámci affiliate programu Binance nebo máte ve své spotové peněžence 500+ BNB, na váš účet se připíše 41 %. Můžete sdílet až 20 % ze 41 % doporučeného kódu, který vám byl přidělen.
 • Vaše provize se okamžitě projeví na vašem účtu v transakcích provedených osobou, která je členem s vaším referenčním kódem. Coiny s nízkým zůstatkem můžete převádět na BNB každých 6 hodin.

Je Binance bezpečná?

Žádný trh s kryptoměnami není bezpečný. Přestože vždy existuje riziko hacknutí, můžeme říci, že nejspolehlivější burzou je Binance. Binance garantuje ochranu 10 % vašich investic s fondem, který založila, před možnými riziky. S SAFU nabízí Binance relativní spolehlivost.

“Je Binance bezpečná?”  spíše než  otázku „Jak udržím svůj účet Binance v bezpečí?“  Bylo by lepší položit otázku.  Aby byl váš účet Binance v bezpečí;

 1. Zaregistrujte se pomocí e-mailu, který není registrován na jejich webu.
 2. Vytvořte si snadno uhodnutelné heslo.
 3. Po provedení telefonického potvrzení se ujistěte, že jste aktivovali aplikaci „Google authenticator“.
 4. Nepřihlašujte se ke svému účtu z jiného internetu než z vašeho vlastního internetu a mobilních dat.
 5. Neinstalujte do počítače nebo telefonu nespolehlivé programy/aplikace.
 6. Ujistěte se, že jste přihlášeni na Binance.com. Ujistěte se, že vidíte https:// a zabezpečený text. Hackeři obvykle otevřou binance.com a pokusí se získat přístup k vašim přihlašovacím údajům. Přestože se jedná o nejjednodušší známou metodu, většina uživatelů se na takové stránky nedbale přihlašuje se svými informacemi o členství.
 7. Mail fishing je nejběžnější metoda, kterou hackeři používají. E-mail, který předstírá, že je od Binance, je odeslán na vaši e-mailovou adresu a čeká, až zadáte své přihlašovací údaje prostřednictvím e-mailu.
 8. Při převodu peněz nezapomeňte na whitelist přidat adresu vlastní kryptoměnové peněženky. Proto v žádném kopírovacím procesu nepřevádějte peníze do peněženky, která vám nepatří.

Co potřebujete vědět o referenčním kódu

 1. Referenční kód, který poskytuje největší slevu na provizi, je 20%.
 2. Když se stanete členem, klikněte na „nepovinný“ text pod referenčním ID a zadejte referenční kód.
 3. Po otevření účtu Binance není přidán žádný doporučující kód.
 4. Pokud máte účty, které oslovují velké publikum na sociálních sítích, nezapomeňte se přihlásit do affiliate programu Binance. Tím se zvýší vaše míra doporučení z 20% na 41%.
 5. Pokud počet lidí obchodujících v rámci Affiliate programu přesáhne 500, bude vaše míra doporučení zvýšena z 20% na 50%.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu