Binance Rehberi

Binance TR Referans Kodu | 2024 Güncel Referans Kimliği

Güncel döneme ait Binance TR referans kodu: "F5617325" ile avantajlı üyeliği yakala!

Türkiye’nin lider kripto para platformu Binance TR, BN Teknoloji A.Ş. bünyesinde ülkemizde yasal olarak faaliyet göstermektedir. 2017 yılında kurulan Binance Global, yaptığı hamlelerle kripto para piyasasında günümüze kadar kendinden söz ettirmiş; Binance yetkilileri yerelleşmeyle daha da büyümüştür. Bu noktada Amerika’da Binance US ve nihayet 2020’de Türkiye’de Binance TR (trbinance.com) kurulmuştur.

Binance TR, referans kodu ve satış ortaklığı (affiliate) programı ile piyasaya hızlı bir giriş yaparak birçok kripto para piyasasını geride bırakmış ve dünyada olduğu gibi Türkiye’de de lider konuma yükselmiştir. Binance TR’in referans programı, kripto para çeşitliliği, para yatırma ve çekme işlemlerindeki kolaylık ile birlikte kullanışlı ara yüzü sayesinde bu başarıyı yakalamıştır.

YouTube video

Referans kodunun kripto para piyasalarına olumlu etkisinin yanında referans kodunu paylaşan kişi ve referans kodu ile kayıt olan kişilere de faydası bulunmaktadır. Böylece üçlü bir kazanç modeli oluşturulmuştur.

  1. Referans kodu ile kayıt olan yatırımcı Binance TR’de daha az komisyon öder.
  2. Referans kodunu paylaşan kişi, referans kodu ile kayıt olan kişilerin yaptığı işlemlerden referans geliri elde eder.
  3. Binance TR ise kullanıcı sayısını ve işlem hacmini yükseltir.

Sizler için unibilgi.net ailesi olarak Binance TR referans kodu programı hakkında kapsamlı bir içerik hazırladık.

Binance TR Referans Kodu Nedir?

Kayıt esnasında Binance TR referans koduF5617325” girerek en yüksek işlem ücret iadesi ve ödül merkezi alanından çekilebilir kripto para kazanın! Binance Global’e kayıt olmak istiyorsanız da referans kimliği alanına “YZLO35M6” kodunu girerek kayıt olabilir ve %20 komisyon indiriminden ömür boyu faydalanabilirsiniz.

Çapraz işaret parmağı başparmak sembolü Binance TR Referans Kodu F5617325 TIKLA, ÜYE OL
Kanatlı para Binance Global Referans Kodu YZLO35M6 TIKLA, ÜYE OL

Binance TR Referans Kodu ile Nasıl Üye Olunur?

Binance TR referans kodu ile kayıt olmak için trbinance.com adresine giriş yaptıktan sonra [e-posta, telefon ve şifre girin] ardından Referans Kimliği (opsiyonel) alanına F561732 kodunu girin.

binance tr üyelik adımları

Bu işlemi yaptıktan sonra e-posta adresinize bir onay kodu gelecek. Karşınıza çıkan ekrana onay kodunu girerek hesabınızı aktif edebilirsiniz. Peki sonra ne yapmalısınız?

Binance TR Kimlik Doğrulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Binance TR’ye kayıt olduğunuzda hemen para yatırma/çekme işlemi yapamazsınız. Öncelikle hesabım sekmesinden kimlik doğrulama (KYC) işlemi yapmanız gerekmektedir. Bu alanda önce sizden nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportunuzun fotoğrafını çekmenizi ardından da selfie ile KYC aşamanızı tamamlamanız istenmektedir. 6 saat içinde e-posta adresinize onay veya red maili gelecektir. İşlemleri sorunsuz yaptığınızı düşünüyorsanız genellikle birkaç dakika içinde kimlik doğrulama işleminiz onaylanacaktır.

Binance TR Referans Kodu Nasıl Alınır?

Binance TR’ye kayıt adımlarını başarıyla tamamladıktan sonra referans kodunu sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak pasif gelir elde edebilirsiniz. Referans kodu alma adımları şu şekildedir;

  1. Binance TR mobil uygulaması veya trbinance.com sitesinde profilinize tıklayın. Bu alanda “Referans” yazan alana tıklayın.
  2. Burada farklı oranlarda toplamda 20 adet referans kodu oluşturabilirsiniz.
  3. Referans kodu oranlarını siz belirliyorsunuz. %0, %5 ve %10 referans kodu oluşturabilirsiniz.

20 adet referans kodu oluşturabilmeniz sizin için avantajdır. Oluşturduğunuz referans kodlarını Youtube, web siteniz, ücretsiz blog siteleri ve sosyal medya hesaplarınızdan görsellerle süsleyerek paylaşım yapabilirsiniz. Böylece oluşturduğunuz farklı referans kodlarından kaç kişi üye olduğunu görebilir ve en çok referans kaydı aldığınız platforma ağırlık verebilirsiniz.

Binance referans kodu başlıklı makalemizden Binance global hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu