Birevim Tasarruf Planları Neler?

0
265

Ev sahibi olma rüyası her zaman insanlığın isteklerinin bir parçası olmuştur. Bu nedenle birçok insan, eve sahip olmayı, yararları ve riskleri göz önünde bulundurmadan yapılması gereken doğru, hatta zorunlu bir şey olarak kabul ediyor.

Bir eve yatırım yapmanın riskleri ve uyarıları arasında yüksek ön maliyetler, amortisman ve likidite azlığı olabilir. Ancak, bir ev satın almak, yapabileceğiniz en iyi uzun vadeli yatırımlardan biridir. Peki, en iyi tasarruf planlarını değerlendirerek nasıl ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim 30 yılı aşın süredir hizmet veren faizsiz finansman şirketlerinden biridir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve her geçen gün geliştirdiği tasarruf yöntemleri, en avantajlı konut sahibi olma sistemlerini oluşturmuştur.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Sistem bütçenize en uygun taksit tutarlarınızı belirlediğiniz bir avantaj ile başlar. Ve üstelik peşinatsız ev sahibi olma kolaylığı ile devam eder.  Birevim her ekonomik gelir grubuna özel sistemler oluşturarak her farklı gelir grubunun ev sahibi olmasına olanak sağlar.   

Sıra tespitli tasarruf yöntemi bunlardan biridir. Noter huzurunda yapılan sıra tespit sistemi ile isterseniz hiç peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyorsunuz.  En kısa sürede ev sahibi olma yöntemlerinden biridir.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Bu yöntemin en önemli özelliği Dünya’da ilk kez Birevim tarafından uygulanmış olmasıdır.  Bu sistemde müşteri almak istediği evin taksit tutarlarına kendisi karar verir. Eğer müşterinin peşinat verecek gücü yoksa peşinatsız sisteme dâhil olabilir. 480 kişiye kadar tasarruf programlarına dâhil olabilirsiniz.

Evi teslim alacağınız tarihler noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir. Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi Versiyon 2 ile müşteriler almak istedikleri eve hangi şartlarda sahip olabilirler.

  • Faiz,
  • Vade farkı,
  • Ek maliyet getiren kira yardımı ödemezler.
  • Evlerine hiç fark ödemeden sahip olurlar.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Birevim’de herkese göre bir yöntem olduğundan bahsetmiştik. Kendiniz serbest olarak planlayacağınız ödemelerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Bütçenize göre evin ödemeleri, bütçesi vb. her şey sizin elinizdedir.

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Konuta Değer Endeksli Yöntemde evinizi alacağınız tarih şu şekilde belirlenir. Noter huzurunda dahil olduğunuz tüm grup ile yapılan çekilişle belirlenir. Evi teslim alacağınız zaman evin değerinin korunmasını sağlayan bir sistemdir. Nasıl mı?

TC. Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınarak ödeme sistemi düzenlenir. . Bu şekilde teslim tarihinizde evinizi artan değer üzerinden alırsınız.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim