Haberler

Bursa Almanca Kursu

Hayatınızda yeni bir dil yetkinliği kazandırmak veya gelecek planlarınızda günlük ve özel durumlar için Almanca öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Dil merkezli tüm eğitimleri, yıllardır en iyi eğitim modellemeleri ile sizlere sunan Akademik Yabancı Dil Kursları, merkezi tüm şehirlerde olduğu gibi Bursa’da da Bursa Almanca Kursu denildiği zaman ilk akla gelen dil kurs olmaktadır.

Bursa Almanca Kursu alanında etkileşimli, iletişimsel ve en nitelikli Almanca dersleri sunan Akademik Yabancı Dil Kursu, Yetkin ve yerli Almanca öğretmenlerinden dersler öğreneceğiniz ve kendi amaçlarınız ve hedefleri ile doğru orantılı olarak sizler gibi benzer düşünen dil öğrencileri ile tanışacağınız Akademik Yabancı Dil Kursunda çevrimiçi veya kampüs içi sınıflarından birebir Akademik tabanlı eğitimler alabilirsiniz. Bursa Almanca Kursu alanında grup eğitimler ve özel ders eğitimleri ile zaman kaybetmeden günlük hayatta ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz bir eğitim programını size sunmaktadır. Yüzyüze eğitimlerinin dışında Almanca dersleri online birebir Almanca eğitimleri sunan Akademik Yabancı Dil Kursu, eğitim programlarını istediğiniz gün, hatta hafta sonları bile kendi günlük iş yoğunluğunuza göre programlar. Ayrıca Almanca Dersi için öğrenciler sundukları kaynaklar Akademinin kendi bünyesinde oluşturulan en güncel ve zengin içerikli kaynaklardır.

Bursa Aile Birleşimi Sınavı

Aile Birleşimi Kursu, Almanya’daki akrabalarınıza katılmanıza izin verilen önemli bir vizedir. Akademik Yabancı Dil Kursları diğer dillerde olduğu gibi Almanca içinde gerekli olan tüm alanlarda nitelikli eğitimler vermektedir. Bu alanlar genel dil yetkinliği kazanmak olduğu gibi özel olarak belirlenen sınavlar için de örneğin; Aile Birleşimi Kursu için gerekli olan sınavlara yönelik de eğitimler sağlar. Bursa Aile Birleşimi Kursu alan kişiler belirli seviyede dil yetkinliklerini kanıtlamış olup, Aile Birleşimi Kursu, Almanya’da akrabaları olanların onlara katılmasına izin verir.

Halihazırda Almanya’da yaşayan aile üyesinin ilişkisine ve ikamet durumuna bağlı olarak farklı vizeler vardır. Bu alanda uzman kadrosu ile en doğru bilgi yönlendirmeleri yapan Akademik Yabancı Dil Kursları sizlere sadece Almanca dil eğitimleri vermekle kalmaz aynı zamanda hangi sınava ihtiyacınız olduğuna nasıl karar veriyorsunuz ve nasıl başvuruyorsunuz? Aile Birleşimi Kursu sizler için uygun mu veya Bursa’da aile birleşim sınavı için gerekli hazırlanma süreniz ne kadar ve yeterli mi? gibi Almanya aile birleşimi vizesi hakkında tüm bilgileri detaylı bir şekilde çözümler ve sizlere en uygun olan profesyonel dil  eğitimine vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu