Haberler

Çocuklara Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Evin neşesi, hayatımızın en önemli parçası, dünyanın en masum varlıkları çocuklarımız. Canımızın bir duruma sıkıldığını herkesten önce onlar fark eder. Gelip bir kez sarıldıklarında dert falan da kalmaz zaten. Onlar iyi olsun, mutlu olsun çoğu zaman tek temennimiz bu olur. Tek bir gülümsemeleriyle, dünyamızı güzelleştirirler. En değerli varlıklarımız olan çocukları gülümsetmek de bizim görevimiz. Anne ve babalar olarak bazen onlara vakit ayırmayıp istedikleri oyuncağı önüne vererek sorumluluğumuzu unuttuğumuz zamanlar olur. Ama biliyor musunuz? Çocuklarımızı yüzlerce oyuncak, telefon ve tabletlerle gülümsetmek değil, hayatlarının ilerleyen kısımlarında bile ihtiyaç duyacağı kazanımları sağlamak ve bunu yine onları sevindirerek yapabilmek bizim en büyük sorumluluğumuz. Bu yüzden çocuklara hediyeler alırken, onun ilgilendiği konularda zamanını güzel kullanmasını sağlayacak ve onun yanında olduğunuzu hissettirecek hediyeler almalısınız. Gelin, modern zamanın çocuklarına, çağı yakalayan bodo.com’un öğretici ve eğlendirici deneyim hediyelerini sunun.

Çocuklara hediye önerileri

Kavrama yeteneklerinin oldukça yüksek olduğu yaşları, doğru hediyelerle değerlendirin. ‘’Çocuk gibi sevinmek’’ deyişi vardır bilirsiniz. Onlar, düşünüldüğünü ve değer gördüklerini gösteren davranışlara biz büyüklerden daha çok sevinirler çünkü. Onları en çok mutlu edecek yaşlarda, doğru hediye seçimleri için bodo.com’u keşfedin. Burada: simülasyonlar, oyunlar, eğlence parkları, yemek kursları, atölyeler ve çok daha heyecan verici alanlar var. Doğum günlerinde, Yılbaşlarında, bayramlarda ve hediye vermek istediğiniz zamanlarda gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz deneyimler, siz değerli müşterileri için bodo.com’da hizmetinizde. Onlara bu deneyimleri, sevecekleri şekilde rengarenk kutularda sunabilirsiniz. Yılbaşı ağacının altına koyacağınız bu kutulardan neler çıkacağını tahmin etmesi zor olacak bu yüzden onu fazlasıyla şaşırtacaksınız. Örneğin: mutfakta tatlı yaparken sizi sık sık izlemeye gelen ve yapmaya heveslenen oğlunuza: ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’ sunabilirsiniz. Bu onun için hem iyi bir başlangıç hem de en sevdiği aktiviteyi rahatça yapma fırsatı sağlayacak.

Çocuklara hediye fikirleri

Çocuklara hediyeler almak için uğramak isteyeceğiniz ilk adres, bodo.com! Oğlunuz, teknolojiye karşı oldukça ilgili ve bilgisayar oyunlarına çok vakit ayırıyor. Onu hem sevdiği alanla mutlu edecek hem de farklı bir ortamda sosyalleşmesini sağlayacak birkaç deneyim: ‘’İki Kişi için VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’ ve ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’. Küçük kızlarınıza, hafta sonu için sunmak isteyeceğiniz, en eğlenceli aktivitelerden: ‘’Çocuk için Trambolin Parkı’’. Resme ve teknolojiye meraklı çocuklara: ‘’Sanal Gerçeklikte Çizim’’. Çocukların hayran olduğu lezzetleri, kendi başlarına öğrenme fırsatı verin: ‘’Makaron Yapım Dersi’’, ‘’Pizza Yapım Dersi’’, ‘’Çikolata Yapım Dersi’’. Uçakları ilgiyle izleyen yavrunuza, hayatının en özel hediyesini verin: ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Yaşamınıza değer katmaya, bodo ile çocuklukta başlayın.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu