Erkeklerin Şortuna Karıştılar

0
3792

Günümüzde kadınlar gibi erkekler de sıcak mevsimlerde şort giymektedir. Şu sıralar “Erkeklerin şort giymesi” gündemde bulunmakta ve bazı insanlar bunun yakışık almadığını ima etmekte. Ama erkeklerin de en az kadınlar kadar şort giymeye hakkı vardır ve düzgün bir kombinle şortlar erkeklerde oldukça şık durmaktadır. Yaşa ve dış görünüşe bakılmaksızın her erkek güzel bir gömlek ve tişörtle şortunu kombinlediği zaman oldukça havalı bir görünüm elde edebilmektedir.

Şort günümüzde herkesin üzerine geçirip çıktığı bir kıyafet olarak görülmektedir. Fakat yaşınız ne olursa olsun her erkek güzel kıyafetlerle şortu kombinlediği zaman oldukça çekici bir görünüm elde edebilmektedir. Bunun örneklerini de defilelerde sıklıkla görmeye devam ediyoruz. Bu nedenle “Erkeklerde şort giymenin yaşı var mı” sorusu oldukça gereksiz bir önermedir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

T-shirt ve şort kombini yaparken mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Erkeklere özel Koton indirim ürünleri de bu noktalara dikkat ederken kullanacağınız harika ürünleri içermektedir. Peki şort kombini yapılırken neleri kıstas almak önemlidir?

  • Çok sıcak havalarda pantolonun yarattığı bunalımdan kurtulmak için giyilen şortlar tabi ki de harika bir ferahlama ve çıkış noktasıdır. Fakat yine de şortu öylece uyumsuz bir tişörtle giyip çıkmak moda kurallarına uymamaktadır. Bu nedenle her yerde her şekilde şort ve tişört kombini giymemeye dikkat etmek gerekmektedir. Örneğin ofiste, iş yemeklerinde, düğünlerde ve nişanlarda şort giymekten kaçınmak oldukça önemlidir.
  • Erkeklerin şort giyerken dikkat etmesi gereken en önemli konu ideal şort boyudur. Birçok erkek bu şort boyunu dikkate almadığı için kombinlerde başarılı olamamaktadır. Şortların boyu vücudun durumuna göre seçilmelidir. Örneğin bacak boyunuz kısaysa dizin altında biten şortları giymemelisiniz bu sizin daha kısa görünmenize yol açacaktır. Öte yandan boyunuz uzunsa da çok kısa şortlar siz de tuhaf görünebilir. Şort boyunun uzunluğuna göre tişört seçmek de önemli bir konudur. Şortu gizleyecek kadar uzun tişörtler rüküş görünmenize yol açacaktır. Öte yandan çok kısa tişörtler de kombininizi kötü gösterecektir.
  • Gelelim en önemli konuya. Şort giyerken tişört kombinlerine büyük önem vermek gerekmektedir. Örneğin keten pantolonlarla polo tişört mükemmel uyum yakalamaktadır. Bu nedenle bu ikiliden vazgeçmemenizi öneriyoruz. Bunun yanı sıra sportif şortlara da basic tişörtler ya da gömlek tarzında tişörtler çok yakışmaktadır.

    Eğer sizler de kombinlerinizle herkesin aklını başından almak istiyorsanız Koton’un erkek modellerini mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim