Fırat Çakıroğlu Duruşması Başlıyor

0
3083

20 şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesinde terör örgütü üyesi bir öğrenci tarafından katledilen Fırat Çakıroğlu’nun duruşması 26 Kasım 2015 tarihinde başlıyor. Adli tatil sonrası başlanacağı sanılan duruşma gecikmeli de olsa 9 ay sonra başlayacak.

Duruşmanın yapılacağı Bayraklı adliyesi önünde binlerce kişinin toplanması beklenirken Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz da duruşma için İzmir’e gitti. Sosyal medyada ŞehitFırat ÇakıroğlunaAdalet hashtagı ile Türkiye gündemine girildi. Ayrıca Fırat Çakıroğlu’nun annesi Özlem anne de güvenlik gerekçesiyle duruşmanın farklı bir ile taşınmaması için duruşmaya katılanlara ricada bulundu.

Biliyorum ki oğlumu hiç unutmadınız ve unutturmadınız. Allah sizlerden razı olsun. Hepimizin yüreği hala daha yanıyor. En büyük kor ise benim içimi ve yüreğimi yakıyor. 26.11.2015 tarihinde nihayet oğlumun katili Türkiye Cumhuriyeti adaleti önünde yargılanmaya başlayacak. Biliyorum ki adliyeye binlerce evlatlarım gelecek. Sizden tek bir ricam var…
Lütfen orada da sükunetinizi koruyun. Maalesef pkk yandaşları da orada olacaktır. Davayı olumsuz etkilemek için iftiralar atacaklar, sizleri kışkırtmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Sakin galeyana gelmeyin. Duruşmada yüreği hala cayır cayır yanan ben karşılarında duracağım ve attıkları iftiralara kulağımı kapatıp o katilin gözlerinin içine bakacağım. Allah’ın izniyle ilk günden beri bir şehit annesi olarak nasıl dik ve güçlü durduysam o gün de o hainlerin karşısında öyle duracağım. Durmak zorundayım.
Lütfen sizler de dualarınızla destekleyin ve kesinlikle adliyenin önünde bir olay çıkmasına izin vermeyin. Kulaklarınızı kışkırtmalara siz de tıkayın .Eğer olumsuz bir olay meydana gelirse davayı güvenlik açısından başka bir ile atayabilirler ki bu da davayı olumsuz etkileyecektir.
Bu konuda bana yardımcı olacağınızdan eminim. Yüce Rabbim o gün hepimize sabır ve güç versin. Hepiniz Allah’a emanet olun..


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim