Ekonomi

Gate.io %30 Referans Kodu: 8317096

Kripto para yatırımcılarının son dönemde gözde borsası olan Gate.io’ya 8317096 kodu ile üye olarak spot ve vadeli işlemlerde yapacağınız her işlemde en yüksek komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Gate.io En Yüksek Referans Kodu Nedir?

Gate.io borsasında kullanıcıların paylaşabileceği en yüksek referans kodu %30’dur. Mobil uygulama üzerinden kayıt olurken Yönlendirme ID’sialanındaki kutucuğa 8317096 kodunu girmeniz gerekmektedir.

Dilerseniz de https://www.gate.io/signup/8317096 bu bağlantıyı kullanarak otomatik referans kodu eklenmiş şekilde kayıt olabilirsiniz. Unutmayın kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra referans kodu giremezsiniz.

Gate.io’ya Üyeliğin Avantajları

6 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla en fazla işlem yapılan 9. kripto para borsası olma özelliği taşıyan Gate.io’nun avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Potansiyeli olan kripto paraların ilk durağı olması,
  • Metaverse, meme gibi yükselmesi beklenen projelerin ön satışlarına katılabilme imkanı,
  • İşlem ücretinin düşük olması,
  • Yatırım yapabileceğiniz 1.000’in üzerinde kripto paranın varlığı,
  • Üyelik ve kimlik doğrulama işlemlerinin kolay yapılabilmesi,
  • Kullanışlı mobil uygulaması ve gelişmiş arayüzü

Gate.io Komisyon Oranları

Borsaya yeni üye olan kullanıcılar için standart komisyon oranı %0.20’dir. Yani 1.000 USDT’lik işlemde 2 USDT komisyon kesmektedir. %30 referans kodu ile üye olmanız durumunda ise 1.000 USDT’lik işlemde ödeyeceğiniz komisyon 1.4 USDT’ye düşmektedir.

Gate.io işlem ücretlerinin düşük olması sizi aldatmasın. Borsada yatırım yaptığınız süre boyunca sürekli al-sat işlemi yapacağınız için mutlaka gate.io en yüksek referans kodu ile üye olmalısınız.

  • Gate.io’nun kendi kripto parası olan GateToken satın alırsanız standart komisyon oranı %0.15’e düşmektedir. Referans kodu ile üyelik + GateToken kullanımı ile %40’a varan komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Gate.io Referans Kodu Nasıl Oluşturabilirim?

Gate.io’ya üye olduktan sonra “Anasayfa > Yönlendirmelerim” yolunu izleyerek ödül dağılımı alanından referans kodu oranını belirleyip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  • Gate.io’da paylaşabileceğiniz referans oranları: %0, %10, %20 ve %30’dur.

Gate.io’ya Neden Üye Olmalıyım?

Hepinizin bildiği üzere en fazla kullanıcısı olan kripto para borsası Binance. Bir kripto paranın Binance’te listeleneceği haberi gelir gelmez %500’e varan artışlar göstermekte. Kripto para çeşitliliğinin fazla olduğu gate.io’da genellikle Binance’te listelenme potansiyeli olan coinler bulunmaktadır. Bu yüzden yüksek kazanç sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.

  • Gate borsasının en önemli özelliğinin startup kısmı olduğunu söyleyebiliriz. Startup bölümünde kripto para ön satışlarına katılabilirsiniz. Ancak bunun için spot cüzdanınızda en az 100 GateToken bulunmak zorunda. Bunun yanında 100 Gate Token (GT) aldıktan sonra da 14 gün beklemeniz gerekmektedir. Bunun için ekstra bir sabrın gerektiğini bilmelisiniz. (25.11.2021 itibariyle 100 GateToken fiyatı 600$’dır.)

Kripto para yatırımı yaparken söylentilerden ve sosyal medya paylaşımlarından ziyade proje ekibi, projenin teknolojiye katkısı gibi bilgileri araştırarak yatırım yapmalısınız.

Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg 2021’in son çeyreğinde Metaverse’ü duyurdu ve önümüzdeki 10 yılda 10 milyar$ para harcayarak Avrupa ülkelerinden binlerce yazılımcıyı işe alacağını duyurdu. Haber sonrası Metaverse coinleri büyük artış gösterdi. Türk borsaları ve Binance’te çok az metaverse coini olduğu için de dünya genelinde yatırımcılar Gate.io gibi borsalara giriş yapmakta. Siz de metaverse, DeFi, meme coinlerle birlikte Bitcoin, Ethereum, LTC, BCH gibi major coinleri gate.io borsasında satın alabilirsiniz.

mexc referans kodu başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu