Ekonomi

Gate io En Yüksek Referans Kodu: “gate-SEBAMEYA”

Gate.io'ya "gate-SEBAMEYA" referans kodu ile kayıt olarak en yüksek komisyon indirimi (%30) kazanın!

Gate.io referans kodu “gate-SEBAMEYA” olarak belirlenmiştir. %30 komisyon indirimi ve kayıt bonusu alabilmek için bu referans kodu ile kayıt olarak ömür boyu avantajlı işlem yapın. Gate.io en fazla işlem yapılan ve dünyanın en güvenilir ilk 10 kripto para borsası konumundadır. Binance’te listelenme potansiyeline sahip bir çok kripto paranın ilk durağı Gate.io borsadır.

Gate.io En Yüksek Referans Kodu Nedir?

Gate.io borsasında kullanıcıların paylaşabileceği en yüksek referans kodu %30’dur. Affiliate programına dahil edildiğimiz için Unibilgi’ye en yüksek referans kodu paylaşım hakkı tanınmıştır.

Gate.io Buradan üye olabilirsiniz!
Referans Kodu gate-SEBAMEYA
Komisyon indirimi %30 (en yüksek)
Geçerlilik süresi Ömür boyu
Üyelik bonusu 300$ bonus
Kimlik doğrulama istiyor mu? Evet

Tarayıcı üzerinden kayıt olmak istiyorsanız [Buraya] tıklayarak otomatik olarak en yüksek referans kodunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Gate.io’ya Üyeliğin Avantajları

6 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla en fazla işlem yapılan 9. kripto para borsası olma özelliği taşıyan Gate.io’nun avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Potansiyeli olan kripto paraların ilk durağı olması,
  • Metaverse, meme gibi yükselmesi beklenen projelerin ön satışlarına katılabilme imkanı,
  • İşlem ücretinin düşük olması,
  • Yatırım yapabileceğiniz 1.000’in üzerinde kripto paranın varlığı,
  • Üyelik ve kimlik doğrulama işlemlerinin kolay yapılabilmesi,
  • Kullanışlı mobil uygulaması ve gelişmiş arayüzü

Gate.io Komisyon Oranları

Borsaya yeni üye olan kullanıcılar için standart komisyon oranı %0.20’dir. Yani 1.000 USDT’lik işlemde 2 USDT komisyon kesmektedir. %30 referans kodu ile üye olmanız durumunda ise 1.000 USDT’lik işlemde ödeyeceğiniz komisyon 1.4 USDT’ye düşmektedir.

Gate.io işlem ücretlerinin düşük olması sizi aldatmasın. Borsada yatırım yaptığınız süre boyunca sürekli al-sat işlemi yapacağınız için mutlaka gate.io en yüksek referans kodu ile üye olmalısınız.

  • Gate.io’nun kendi kripto parası olan GateToken satın alırsanız standart komisyon oranı %0.15’e düşmektedir. Referans kodu ile üyelik + GateToken kullanımı ile %40’a varan komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Gate.io Referans Kodu Nasıl Oluşturabilirim?

Gate.io’ya üye olduktan sonra “Hesabım > Yönlendirmelerim” yolunu izleyerek ödül dağılımı alanından referans kodu oranını belirleyip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  • Gate.io’da paylaşabileceğiniz referans oranları: %0, %10, %20 ve %30’dur.

Gate.io affiliate program nedir? Başvuru şartları nelerdir?

Gate.io, kripto para borsaları arasında popüler olan bir borsadır. Bu borsa, kullanıcılarına affiliate programı ile kazanç sağlama imkanı sunmaktadır. Affiliate programı, kullanıcıların kendi referans kodlarını kullanarak yeni kullanıcıları borsaya çekmelerine olanak tanır. Bu sayede, yeni kullanıcılar sağlayan kişilere borsa tarafından ödül verilir.

Başvuru şartı olarak bir web site veya takipçi sayısı 10 binin üzerinde Twitter, Instagram, Linkedin, Facebook gibi hesaba sahip olmanız gerekmektedir.

Bu affiliate programının başvuru şartları oldukça basittir. Öncelikle, mevcut bir Gate.io hesabınızın olması gerekmektedir. Daha sonra, borsa tarafından size verilen referans kodunu kullanarak yeni kullanıcıları borsaya davet edebilirsiniz. Yeni kullanıcılar, sizin referans kodunuz ile kayıt olduklarında ve işlem yaptıklarında borsa tarafından size ödül verilir.

Bunun yanı sıra, affiliate programının kurallarına uygun davranmanız da önemlidir. Borsa, sahte hesaplar ya da hileli davranışlar konusunda sıkı kurallara sahiptir. Bu yüzden, affiliate programını kullanırken borsanın kurallarına dikkat etmek önemlidir.

Gate.io’nun affiliate programı sayesinde, kripto para dünyasına yeni giren kullanıcıları borsaya çekebilir ve bu sayede gelir elde edebilirsiniz. Basit başvuru şartları ve kullanıcı dostu kuralları ile bu program, borsa kullanıcıları için avantajlı bir fırsat sunmaktadır.

Gate.io’ya Neden Üye Olmalıyım?

Hepinizin bildiği üzere en fazla kullanıcısı olan kripto para borsası Binance. Bir kripto paranın Binance’te listeleneceği haberi gelir gelmez %500’e varan artışlar göstermekte. Kripto para çeşitliliğinin fazla olduğu gate.io’da genellikle Binance’te listelenme potansiyeli olan coinler bulunmaktadır. Bu yüzden yüksek kazanç sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.

  • Gate borsasının en önemli özelliğinin startup kısmı olduğunu söyleyebiliriz. Startup bölümünde kripto para ön satışlarına katılabilirsiniz. Ancak bunun için spot cüzdanınızda en az 100 GateToken bulunmak zorunda. Bunun yanında 100 Gate Token (GT) aldıktan sonra da 14 gün beklemeniz gerekmektedir. Bunun için ekstra bir sabrın gerektiğini bilmelisiniz. (25.11.2021 itibariyle 100 GateToken fiyatı 600$’dır.)

Kripto para yatırımı yaparken söylentilerden ve sosyal medya paylaşımlarından ziyade proje ekibi, projenin teknolojiye katkısı gibi bilgileri araştırarak yatırım yapmalısınız.

Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg 2021’in son çeyreğinde Metaverse’ü duyurdu ve önümüzdeki 10 yılda 10 milyar$ para harcayarak Avrupa ülkelerinden binlerce yazılımcıyı işe alacağını duyurdu. Haber sonrası Metaverse coinleri büyük artış gösterdi. Türk borsaları ve Binance’te çok az metaverse coini olduğu için de dünya genelinde yatırımcılar Gate.io gibi borsalara giriş yapmakta. Siz de metaverse, DeFi, meme coinlerle birlikte Bitcoin, Ethereum, LTC, BCH gibi major coinleri gate.io borsasında satın alabilirsiniz.

bitmart referans kodu başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu