İndirim Ayı kasım Black Friday ve 11.11 Cyber Monday ve Öğretmenler günü 2017!

0
3579

İlk olarak Amerika’da başlayan ve Şükran gününden sonraki ilk cuma gerçekleşen Black Friday Bu sene 24 KasımÖğretmenler gününe denk geliyor! İlk duyulduğunda her ne kadar kulağa Kara Cuma kelimesi Hoş gelmesede Türkiye’de Kara Cuma olarak da akıllarda kalmaya başladı. Bu büyük indirim gününe son yıllarda Türk firmalarının da ayak uydurmaya başladığını söyleyebiliriz. Bu sene geçmiş senelerden daha çok indirimler ve indirim kampanyaları düzenleneceğini şimdiden söylemek hiç yanlış olmaz. Bu sene Markodi bu indirimleri tek bir yerde toplayacak olan sitelerden sadece biri. Bunun yanında Black Friday sonrası Cyber Monday günlerinide unutmayalım! Black Friday Türkiye indirimlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kasım ayında olan indirim günlerinden bir diğeri ise 11.11 indirimleri. İlk Olarak Çin Toptan sitesi olarak bilinen Alibabanın Black Friday’e rakip veya alternatif olarak başlattığı kampanyaya geçen sene en büyük katılım Türkiye’den n11.com’dan olmuştu. Katılım o kadar büyüktüki ortaya çıkan rakamlar gerçekten inanılmaz. Sadece o gün 65 Milyon Liralık satış rakamına ulaştı! Bu sene Şimdi’den 11.11 kuponlarını dağıtmaya başlayan N11 yine 11 kasımda büyük bir satışa imza atabilir.! Şimdiden Ogün satılacak olan Volkswagen araçlar çoktan tanıtılmaya başladın bile! 11.11 indirim kampanyalarında 2017 için daha çok firmanın daha çok rağbet göstermesini bekliyoruz. Örnek bir kitap okumaya karar verdiniz ve aradığınız kitabı idefix’te buldunuz neden bu kitabı idefix indirim kodu kullanarak daha ucuza almıyorsunuz. Markodi’yi ziyaret etmeniz için çok fazla neden var.

Kasım ayının bir diğer indirim günü ise heryıl 24 kasımda kutlanan öğretmenler günü. Black Friday’e’den geldiği için bizi çifte indirimler bekliyor olacak! Bu sene Kasım ayı oldukça hareketli geçecek gibi gözüküyor.

Alışverişlerinizi biraz daha erteleyip 11.11 ve Black Friday günlerini beklemenizi tavsiye ederiz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim