İzmir Gaziemir Derma Fame Clinic’s Buz Lazer Epilasyon

0
4161

İstenmeyen tüyler hem erkek hem de kadınlar için büyük sorundur. Bunun için kişiler ağda, cımbızla alım, tüy dökücü krem vb. alternatif yöntemler deneseler de istenmeyen tüy ve kıllar her defasında daha da güçlü çıkacaktır.

Geçmişten günümüze hem erkek hem de kadınlar bu tüylerden kalıcı olarak kurtulabilmek için iğneli lazer, alexandrite epilasyon kullansalar da bu iki yöntemin acı eşiği düşük olanlar için katlanılmaz oluşuyla birlikte uygulanan lazerin etkili olma oranının düşük oluşu bu sektörde alternatif cihazların gelişimini de sağlamıştır.

Günümüzde buz lazer çok yaygın durumda. Diğer lazer epilasyon yöntemlerine nazaran daha acısız ve etkili olması sebebiyle tavsiye edilmektedir.

İzmir buz lazer epilasyon 

İzmir’de hem erkek hem de kadınların buz lazer epilasyon yaptırabileceği Derma FaMe Clinic’s ile 20 yıllık tecrübe ve Sağlık Bakanlığı onaylı Eva Life 8 buz lazer epilasyon cihazı ile maksimum verim alabilirsiniz.

İzmir buz lazer epilasyon yorum yapmak gerekirse; seanslarım devam etmekte. Buz Lazer epilasyon merkezi Gaziemir merkezde Burger King’in çaprazında bulunmaktadır. Hijyenik bir ortama sahip. İlk seansta omuz ve koltuk altı bölgesi için gittim. Etkisini görünce göğüs ve sakal üstü bölge için de randevu aldım. Fiyatların uygun olmasının yanında güler yüzlü bir hizmet sunuluyor.

İzmir buz lazer epilasyon iletişim bilgileri
Web site: www.dermafameclinics.com
Telefon: 0232 251 90 51
Cep telefon: 0530 349 38 89
Adres: Atıfbey Mahallesi Kemal Reis Caddesi 8/3 C Gaziemir/İzmir


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim