Jawline Dolgu İle Kusursuz Bir Çene Hattı – Doktor Yaprak Konakçı Anlatıyor!

0
256

Mükemmel bir çene hattına sahip olmak yüz ifadesini de kusursuz bir şekilde yapılandırmaktadır. Özellikle çene hattı keskin bir şekilde belli olmayan bireylerin tercih ettiği jawline dolgu uzun süreden beri en çok tercih edilen estetik işlemlerinden biri olarak görülmektedir. Yüz ifadesini belirginleştiren ve keskin bir çene hattını oluşturan jawline dolgu, bireylerin daha genç bir görünüme sahip olmasını ve yüz bölgesindeki simetrinin oluşturulması için tercih edilmektedir. Ataşehir’de bulunan Zen Poliklinik bünyesinde jawline dolgu işlemlerini gerçekleştiren Medikal Estetik Hekim Dr. Yaprak Konakçı ile jawline dolgu hakkında konuştuk. Dr. Konakçı’nın jawline dolgu hakkında bizimle paylaştığı bilgileri yazımızın devamında görebilirsiniz.

Jawline Dolgu Yaptırarak İstenilen Genç Görünüme Kavuşmak Mümkün!

Genel olarak genetik sebeplerden ortaya çıkan çene hattının belli olmaması veya yaş föktürünün ilerlemesi sebebiyle çene hattının eski görünümünü kaybetmesi nedeniyle jawline dolguya başvuran birçok birey olmaktadır. Jawline dolgu işleminde amacımız çene hattının belirginleştirerek yüz ifadesini güçlendirmek ve bireylere daha genç bir görünüm sağlamaktır. Son zamanların popüler estetik müdahalelerinden biri olan jawline ile bireyin yüz şekline uygun olan çene hattını oluşturarak genç ve doğal bir görünümü hedeflemekteyiz. Kliniğimizi ziyaret eden hastalarımızın istek ve arzuları eşliğinde yüz yapısına en uygun şeklinde jawline dolgu yaparak istenilen genç ve doğal görünümü sağlıyoruz.

Jawline Dolgunun Kusursuz Sonucu Vermesi İçin Bazı Ek İşlemler Yapılabilir

Çene hattı üzerine yapılan jawline dolgu, bazı durumlarda yüz bölgesinde ekstra işlemleri gerektirebilmektedir. Bunun sebebini, yaş faktörüyle yüz bölgesindeki birçok alanda deforme görülmesi olarak söyleyebilirim. Yaşlanma ile birlikte sadece çene hattı değil, yüz bölgesindeki birçok alanda da yapısal değişiklik gözlemlenmektedir. Jawline dolgunun çene üzerinde kusursuz bir hat yaratacağı aşikar olmasına rağmen yüz bölgesindeki simetriyi en kusursuz şekilde yaratmak için ek estetik işlemlerinin de yapılmasını öneriyorum.

Kısa Bir Jawline İşlemi İle Anında Etki!

Jawline dolgu işlemleri sanıldığının aksine çok daha kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Bu işlemlerde hastamızın rahat olması için de elimizden geleni yapmaktayız. İşlem sırasında yapılacak olan enjeksiyon müdahalelerinin hissedilmemesi için işlem öncesinde anestezik kremi çene üzerine uygulamaktayız. Bu sayede yapılan enjeksiyonlar hasta tarafından hissedilmiyor ve işlem sırasında hastamızın konforu sağlanmış oluyor. Tamamen güvenilir dolgu maddeleri ile sıkıntısız ve ağrısız bir şekilde enjeksiyonu gerçekleştiriyoruz. İşlemin ardından 4 – 5 günlük bir iyileşme süreci bulunmaktadır. Bu iyileşme sürecinde jawline uyguladığımız çene hattında biraz şişlik meydana gelebilmektedir fakat bu durum gayet doğaldır. İşlemin hemen ardından yüz ifadesindeki değişim ve genç görünüm kendini göstermektedir.

Yüksek Kalıcılık Etkisi Sağlayan Jawline Dolgu Yenilenebiliyor!

Gerçekleştirdiğimiz jawline dolgu işlemleri, kişiden kişiye değişiklik gösterebilmekle birlikte ortalama olarak 12 ay boyunca kalıcılık göstermektedir. Bunun sebebi ise enjekte ettiğimiz dolgu maddesinin vücuda yabancı olmayan maddelerden oluşmasıdır. Bu nedenle belirli bir süre sonra jawline dolgu maddesi vücut tarafından parçalanıp atılacaktır. Yaptığımız bütün estetik müdahalelerin sonucunda bu olay yaşanmaktadır. Fakat istenilen çene hattına sahip olmak ve genç bir görünüm kazanmak için jawline dolgu işlemini yeniden yaptırabilmeniz mümkündür. Zen Poliklinik bünyesinde gerçekleştirdiğim jawline dolgu işlemleri ile birçok hastama kusursuz yüz ifadesini ve kusursuz çene hattınıyaratmaktayız. Doğal yüz şeklinizi göz önünde bulundurarak ve isteklerinize önem vererek çene hattınızı belirginleştiriyoruz. Genç ve doğal bir görünümü elde etmek isteyen herkese jawline dolgu işlemini tavsiye ediyorum ve sizi Zen Poliklinik’e davet ediyorum.

Dr. Yaprak Konakçı
Medikal Estetik Hekimi
https://zenpoliklinik.com/tr/
Tel: (0216) 212 07 47
Facebook: @zenpoliklinik
Instagram: @zenpoliklinik
YouTube: ZenPoliklinik
Google Maps: ZenPoliklinik


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim