Haberler

Jinekomasti Ameliyatı İzle

Jinekomasti Ameliyatı İzle

Espe Port İstanbul Nişantaşı çevresinde hizmet veren bir estetik kliniğidir. Opr. Dr. Ali Mezdeği ve uzman ekip kadrosuyla birlikte hastalara hizmet sağlanmaktadır. Özellikle de Jinekomasti alanında uzman olan Este Port kliniği sizlere istediğiniz görünümü en iyi şekilde veriyor. Jinekomasti hastalığına sahip olan erkek bireylerin belli seviyelerden sonra sadece ameliyat ile tedavi olması gerekir. Bu hastalıkta özellikle de 3 ve 4. Evrelerden sonra erkeklerde kadın memesine benzer bir şekilde büyüme gözükür. Bunun içinde ameliyat aşaması şart olur. Ancak bazı bireyler ameliyat dendiğinde biraz irkilebiliyorlar.

Este Port sitesinde de sizler için Jinekomasti ameliyatı videosu yayınlayarak aslında sanıldığı kadar ağrılı bir süreç olmadığını sizlere açık açık göstermiştir. Sizler için ameliyat sürecini en ince ayrıntısıyla çekmiş olan yöneticiler böylece hasta da soru işaretlerini de silmeyi başarmıştır.

Jinekomasti Ameliyatı Hakkında

Jinekomasti ameliyatı merak ettiğiniz bazı noktalar olabilir. Ameliyat kesinlikle hastane ortamında ve steril bir yerde gerçekleşir. Genel anestezi uygulaması gerçekleştirilir. Operasyon süresi yaklaşık olarak 1 saat olarak belirlenmiştir. Ancak değişkenlik gösteredebilir. Yara veya ameliyat izi kesinlikle kalmaz. Böylece kötü bir görünüme sahip olmayacaksınız. Ameliyattan sonra sarkmalara karşı 1 ay boyunca korse takılması gerekir. Ameliyat sonrası ağrı kesici ilaçlar ile kesinlikle acı hissetmesi olmaz. Ameliyat uzman estetik cerrahisi ve doktoru tarafından gerçekleştirilir.

Bu ameliyat 18 yaşından büyük erkek bireylere gerçekleştirilir. Ameliyattan sonra 1 gece olmak üzere hastanede kalmak uygun görülür. Ameliyat sonrası göğsünüzde duyu veya his kaybı yaşanmaz. Bu süreçte cerrahi operasyonun başarılı geçmesine bağlıdır. Sarkmaların devam etmemesi için operasyon sonrası üç hafta boyunca korse takılması önemlidir. Jinekomasti ameliyatı sonrası eğer göğsünüzün daha da belirgin bir erkek göğsüne dönüşmesini isterseniz bunun içinde Vaser Liposuction ameliyatı uygulaması gerçekleştirilir. Böylece göğüs profiliniz de şekillenmiş olup istediğiniz görüntüye de sahip olmuş olursunuz. Ayrıca uzmanlar bu ameliyattan sonra kilonuza ve beslenmenize dikkat etmenizi önerecektir. Aksi halde aşırı kilo alma tekrar ederse hastalığın da tekrar ortaya çıkması mümkündür.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu

Bu kapanacak 7 saniye