Kanada’da Eğitim

0
3626

Kanada, yurtdışı eğitimde son dönemin parlayan yıldızı konumunda. Ülkenin yüksek yaşam standartları, yüksek kalitede eğitim veren eğitim kurumları ve kur avantajı Kanada’yı diğer ülkelerden ayırmakta ve ülkeyi öne çıkartmakta.

Kanada dil okulları en çok tercih edilen seçenek. Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin çok sayıda seçeneği var. Yoğunluklu olarak Toronto ve sonrasında Vancouver’ın tercih edildiği dil okularında öğrencilerimiz ihtiyaçlarına göre değişen sürelerde eğitim alabiliyor. Kanada dil eğitiminden sonra en çok ilgi gören program ise post grad dediğimiz lisans sonrası programlar. Üniversite sonrası tercih edilen bu programlar Kanada’da eğitim almak, iş tecrübesi edinmek ve Kanada’da yaşamak isteyen öğrencilerimiz için güzel yüksek lisansa güzel bir alternatif.

Kanadaegitim.net olarak yıllardan beri süregelen tecrübemizle Kanada dil okulları ve kolej – üniversitelerine öğrenci yerleştiriyoruz. Sunmuş olduğumuz ücretsiz danışmanlık hizmetimizle önce öğrencilerimiz için en uygun ve doğru olan programı belirleyip kendileri için en ideal okullardan kabullerini alıyoruz. Sonrasında ise vize aşamasında tüm öğrencilerimizi eksiksiz olarak yönlendirip olabilecek en kusursuz vize başvurusunu yapıyoruz. Uçak bileti, konaklama, sigorta gibi konularda da öğrencilerimize destek olup program bitimine kadar destek vermeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilir;  www.kanadaegitim.net veya bizlere 0216 550 00 54 nolu telefon numarasında ulaşabilirsiniz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim