Haberler

Karayel Suit Bungalov ile Muğla’yı Keşfet!

Bungalov son zamanlarda tercih edilen tahta ya da hafif malzemelerden yapılmış ev olarak tarif edilmektedir. Bu evlerin en önemli özelliği denizlerin üzerine ya da kıyısına yapılmış olmasıdır. Tek kat olarak inşa edilmektedir. Balkon ya da isteğe göre iç dizaynı yapılmaktadır. Bu evler öyle güzeldir ki sanki doğa ile iç içe geçmiştir. Şu günlerde Muğla tarafında insanların ilgi odağı olmaktadır. Bungalov nedir sorusu kısaca böyle cevaplanmaktadır.

Bungalov Evler Kimler Tarafından Tercih Edilmektedir?

Şehrin gürültülü hayatından uzak durmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle ağır işlerde çalışan kişiler yazlıkta süre geçirmek yerine bu evlerde zaman değerlendirmektedir. Tatil yapmak isteyen kişiler tatil sezonlarının genellikle tamamını bungalov evlerde geçirmektedir.

Bungalov tercihlerini etkileyen en önemli husus statükonun dışında yer alması olarak bilinmektedir. Otellerde yapılan pahalı tatiller ne yazık ki kalabalıkla tatsızlaşmaktadır. Otellerde dayatılan saatli sitem nedeniyle bungalov evler alternatiftir. Ailesiyle zaman geçirmek isteyen kişiler için bu evler bulunmaz nimettir. Bu evlerin tercih edilmesinde bir diğer amaç ise özel günlerin ölümsüz kılınması olarak göze çarpmaktadır.

Muğla Bungalov Evleri ve Karayel Suit

Muğla ülkemizin tatil cenneti olarak bilinmektedir. Sadece kendi ülkemizde değil tüm dünyada ilk sıralarda bulunmaktadır. Karayel suit bu marka bilinirliğini bir adım daha ileri götürmek için bu yola çıkan değerli bir firmadır. Yılların verdiği konaklama tecrübesini son yıllarda bungalov evler üzerinde uygulamaya başlamıştır.

Muğla bungalov araması yapanlar için Karayel Suit’i önermekteyiz.

Karayel suit bungalov evleri Muğla’nın kalbi olarak bilinen Köyceğiz’de bulunmaktadır. Burada yer alan bungalov evler doğa ile iç içe harika manzaralara sahiptir. Mavi ile yeşilin ahenk içerisinde bulunduğu bu nazik doğa da müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Muğla yaklaşık 1480 km ile ülkemizin en uzun kıyı şeridinde sahiptir. Dolayısıyla Karayel suit ile sadece bir bungalov değil çok daha fazlası hizmet vermektedir. Onlarca köy, plaj hatta büke ulaşım kiracılara arz edilmektedir.

Karayel Suit Bungalov Evlerde Yapılan Etkinlikler

Karayel suit 4 mevsim konaklayabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla yılın her mevsimi kaliteli hizmete devam etmektedir. Bungalovları sadece konaklama hizmeti için değil özel günler için de kullanmaktadır.

Gençler tarafından genellikle çok önemli addedilen günlerde bir telefon uzaklığındadır. Firmanın özel günlerde verdiği hizmetler başlıca şunlardır.

 • Evlilik teklifi yapmak isteyen çiftlerin uğrak mekânı olarak bilinmektedir.
 • Yeni yaş kutlamaları gibi genç nesil eğlencelerinde en çok tercih edilen yerler arasındadır.
 • Evli ya da nişanlı çiftler için yıl dönümü hizmeti sunulmaktadır.
 • Bride parti olarak bilinen düğün sonrası ya da bayan bekârlığa veda partilerine ev sahipliği yapmaktadır.
 • Özellikle sınırlı sayıda davetliye hitap eden kız kınası gibi etkinlikler için değerli bir tercih olarak öne çıkmaktadır.

Karayel Suit Tercihini Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Sektörde uzun yıllardır otelcilik, pansiyon ya da günlük konaklama firmaları arasında yer almaktadır. Karayel Suit bölge insanı tarafından yakından tanınmaktadır. Son girişimi olan bungalov evler ile adından yine başarı ile söz ettirmektedir.

Peki neden Karayel Suit;

 • Karayel suit kendi alanında büyük bir marka bilinirliğine sahiptir.
 • Firma üst düzey temizlik, hijyen ya da düzen konusunda bungalovlara ekstra değer vermektedir.
 • Araç park yeri bulunan konforlu evler ile hizmet vermektedir.
 • Bungalov evler 7/24 sıcak su imkânına sahiptir.
 • Evlerde klima ile ısıtma soğutma sağlanmaktadır.
 • Yeme ve içme opsiyonu nedeniyle evlerde çatal bıçak ya da kaşık bulunmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi hatta tava tencere her an kullanıma uygundur. Böyle opsiyonlar insanlar tarafından değerli görülmektedir. Bu faktörlerin tümü yan yana geldiğinde Karayel Suit bungalov evleri vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. 

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu