Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Siteye erişim ve kullanımı aşağıdaki şartlar altında ve yürürlükte bulunan kanunlara tabidir. Siteye erişim ve site içinde gezinme, Genel Şartların tamamının ve kullanıcı ile UniBilgi.Net’i bağlayan her türlü maddelerinin kabulü anlamına gelir.

Genel Şartlar

Site içerisinde bulunan bilgilerin tamamı, aksi ifade edilmediği sürece 5846 sayılı yasanın korumasındadır. Site metninde sunulan tüm bilgiler Genel Şartlara uygun olarak UniBilgi.Net’in izni olmadan kullanılamaz. Sitede bulunan bilgilerin kullanımının, UniBilgi.Net’le ilişkisi olmayan üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmeyeceği, UniBilgi.Net tarafından garanti edilmez.

UniBilgi.Net site içerisindeki hata ve siteden çıkartılmış bilgilerden dolayı sorumlu tutulamaz ve bu yönde hiçbir garanti vermez.

E-posta veya diğer yollarla, kullanıcının siteyle göndereceği veri, yorum ve önerileri içeren hiçbir bilgi ve mesaj gizli olarak değerlendirilmeyecektir. Aktarılan her konu, UniBilgi.Net ve site kullanıcıları tarafından, çoğaltma, açıklama, aktarma, yayınlama ve dağıtım da dahil olmak üzere kullanılabilir. Bununla birlikte, UniBilgi.Net, siteye gönderilen mesajlarda geçen her türlü fikir, düşünce, metod, teknik ya da ilgili bilgileri geliştirmede, üretimde ve pazarlamada kullanma hakkına sahiptir.

Sitede kullanılmakta olan yazılı ya da görsel tüm UniBilgi.Net’e aittir ya da yasal sahiplerinden izin alınarak kullanılmaktadır. Bu içerik, site metninde veya Genel Şartlarında ifade edilenin dışında kullanıcı tarafından veya üçüncü şahıslar tarafından başka amaçlar için kullanılamaz. Bu türden içeriğin izinsiz her türlü kullanımı; telif hakları ihlallerine, ticari markalarla ilgili hükümlerin ihlaline, özel hayatın korunması ile ilgili yasa maddelerine muhalefete ya da diğer geçerli mevzuatın ihlaline yol açabilir.

UniBilgi.Net tarafından sağlanan materyallerin veya içeriğin gerekli izinler alınmadan üçüncü parti sitelerde veya kurumlarda bir kısmının veya tamamının yayınlanması/kullanılması yasaktır. Sitede kullanılan ürünlerin ve servislerin marka hakları ürün ve servis sağlayıcılarına aittir. Burada bahsedilmeyen tüm haklar ise saklı tutulmuştur. Kullanıcı UniBilgi.Net sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren, ulusal ve uluslararası yasalara aykırı davranışlarda bulunmayacağının ve UniBilgi.Net tarafından ilan edilen kurallara her zaman uyacağının garantisini vermektedir.

Sitede yayınlanan bilgiler, ticari amaç taşımayan kişisel kullanımlar için, metinde yer alan özgün fikri hak ibarelerini içeren kısımları tutmak kaydı ile kopyalanabilir. Diğer taraftan U yazılı izni olmaksızın, metinler, videolar, resimler, animasyonlar, ses kayıtları veya diğer tüm yazılı ve görsel içerik ticari olarak veya alenen dağıtılamaz, üzerinde değişiklik yapılamaz ve/veya yeniden kullanılamaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu