Mustela Dermokozmetik

0
1123

Anne ve bebek bakımı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Mustela, doğal ve güvenli içerikleri ile dikkat çeken ve oldukça sevilen bir dermokozmetik markasıdır. Tüketiciye verdiği ilk vaadi güven olan Mustela cilt kusurlarının giderilmesi ve ciltte meydana gelen sorunların önlenmesi için özel olarak ürettiği ürünleri mevcuttur.

Hitap ettiği kitle genellikle anne ve bebeklerden oluşan Mustela, her yaştan ve her cilt tipine mensup insanın yaşadığı cilt sorunlarını önlemek adına özel formüller geliştirmiş ve başarısını tüm dünyada kanıtlamıştır. Her cilt tipinin yapısal farklılıklarına ve kendine özgü sorunları olduğuna her ürünüyle değinen Mustela, üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle de bu sorunların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlar.

Markanın dermokozmetik açıdan başarılı olması ise mevcut ürünlerin cildinizi iyileştirmesi, derinlemesine bakım sağlaması ve cildinizle ilgili sorunların ortadan kaldırması anlamına gelir. Dermokozmetik alanında başarılı bu marka söz konusu cilt ihtiyaçlarının belirlenmesinden çözüm sunmaya kadar, bir cilt bakım ürününün tasarımındaki her adım için ayrıntılı olarak çalışarak sizler için kalite ve güven odaklı ürünler geliştirir. Her yaş grubuna ve cilt sorununa özel olarak eğilen ve bu sorunların giderilmesinde de bir hayli başarılı olan Mustela kurulduğu günden bu yana etkin ürünleriyle tanınır.

Mustela ve Dermokozmetik
1950 yılında bu günkü Mustela genel müdürünün babası Paul Berthome’nun Expanscience Laboratuarları’nı kurmak için bir Eczacı ile güçlerini birleştirmesi ile günümüzde bu denli güçlü olan markanın ilk adımları atılmıştır. Söz konusu o tarihlerde annelerle yaptıkları görüşmeler nezdinde bebek bakımı için sabundan başka alternatif olmadığını tespit eden Expanscience Laboratuarları ürün araştırmalarına başlar. Laboratuar bu düşünceler ve araştırmalar izinde 2 –in- 1 dedikleri sabun içermeyen hem temizleyen hem de nemlendiren, pek tabii bebek cildini koruyan, ilk Baby Cleansing Lotion’u üretmiş ve bebek bakımında bir devrim niteliği yaşayan bu olaya imza atmıştır.

Mustela markasının bu şekilde doğmasından ve gelişmesinden sonra ise 60’lı yıllarda bebekler için güneşten koruyucu krem serisi, sonrasında bebek şampuanları geliştirilmeye başlanmıştır. Bebek bakım ürünlerinde devrim getiren bu marka, ürünlerini önce uzun yıllar araştırmış ve gerçekten emin olduktan sonra piyasaya sürmüştür. Mevcut bu durum ise Mustela’nın ürün güvenliğine ve kaliteye verdiği önemi gösterir.

1999 yılında Mustela ürün yelpazesini daha da genişleten bir olaya imza atmış ve ürünlerinin arasına bir anne adayının 9 aylık süreçte kullanabileceği tüm ürünleri içeren Mustela Anne serisi ürünlerini eklemiştir. Yalnızca bebeklerin değil annelerin de kalbini çalan bu atılım ile marka sesini çok daha fazla duyurmayı başarmıştır.

Hamilelik döneminin getirdiği hormonal değişimler sonucunda ciltlerinde sorun yaşayan anneleri düşünen ve bu sorunları henüz meydana gelmeden ortadan kaldırmayı hedefleyen marka çıkardığı seriler ile anne ve bebek dostu bir dermokozmetik markası haline gelmiştir.

Dermokozmetik.com Güvencesi
Pazarda bu denli güçlü ve başarılı ürünleriyle dikkati çeken Mustela Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve Japonya dâhil, dünya genelinde tüm gelişmiş ülkelerde eczanelerde ve özel dermokozmetik satış alanlarında anne ve bebekler için özel olarak satılmaktadır. Siz de kendiniz ve bebeğiniz için almak istediğiniz Mustela ürünlerini dermokozmetik üzerinden inceleyebilir ve güvenli alışveriş ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim