Haberler

Online Fotokopi Merkezleri Öğrencilerin Hayatını Nasıl Kolaylaştırıyor?

Önceden öğrenciler fotokopi çektirmek ve ders çıktılarını almak için bin bir zorlukla karşılaşırdı. Uzakta dahi olsa fotokopi merkezlerine, kırtasiyelere ve üniversite kampüsüne gidip onca kişinin arasında kendilerine sıra gelmesini beklerken zaman akıp giderdi.

Birkaç not kâğıdı için uzun yollardan gelen öğrenciler hem trafik sıkıntısı çeker hem de zamanlarının çoğunu trafikte geçirirlerdi. Aynı zamanda yanlış basılan ya da kalitesiz baskıları yeniden çıkartmak için boşuna para vermek zorunda kalır yine de sonuçtan pek memnun kalmazlardı.

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz online fotokopi merkezleri ise öğrencileri bu durumdan kurtaran en pratik çıktı alma yöntemi. Geleneksel baskı yöntemlerine göre sayfa başına daha çok ürün alınabilen elektronik ortamda hazırlanmış tasarımlar ve not kağıtları boyut sınırlaması olmayan dijital baskı sayesinde daha sayesinde kaliteli, kolay ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor ve bu baskı merkezlerinde alt limit sipariş sayısı yok.

Öğrenciler istedikleri kadar notu az çok demeden kolayca bastırabilirler. Bu sayede online fotokopi merkezleri kullandığı yöntem sayesinde pek çok baskı tekniğini geride bırakıyor. Özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilen online fotokopi merkezleri, dijitalleşen hayatımızda her geçen gün daha da geniş bir yer edinerek kendini kanıtlıyor.

Dijital Baskı Nedir?

Oldukça yeni, pratik, hızlı ve düşük maliyetli olan dijital baskı, belirli materyaller üzerine baskı yapılmasını sağlayan en kolay yöntemlerden biri. En basit tanımıyla boyut fark etmeksizin görsel veya yazısal dosyalar gibi görüntülerin doğrudan yüzeylere ya da kâğıt gibi materyallere aktırılması şeklinde yapılan bir baskı yöntemi. Dijital çağa ayak uyduran dijital baskı, hızlı ve aynı zamanda çok sayıda çıktının size kolayca ulaşmasını sağladığından günümüzde sıklıkla tercih ediliyor. Hem online sipariş verilebiliyor hem de kapınıza kadar teslim ediliyor.

Online Fotokopi Merkezlerinin Faydaları Nelerdir?

Online fotokopi merkezleri sayesinde, öğrenciler için basılan notlar veya materyallere aktarılmış dosyalar için hazırlanmış bir kalıba ihtiyaç duyulmaz.

Baskı alınabilmesi için bilgisayar ortamında bulunan bir dosya yeterli. Ders notları, çizelgeler vb. pek çok dosyayı değiştirme, güncelleme ya da istenmeyen yerleri çıkarma işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılır. Aynı zamanda geleneksel fotokopi yönteminden daha zahmetsiz olduğu için yüksek maliyet, zaman kaybı ve trafik sorunu yok. Yani kapınıza en kısa sürede teslim edilir hatta acil baskılar gün içinde bile alıcısına ulaşabilir.

Ucuz olmasına rağmen oldukça kaliteli baskısı sayesinde sonuçtan memnun kalırsınız. Bu şekilde öğrencilerin istedikleri çıktıları farklı pek çok şekilde alabilmelerini sağlar.

Dijital Baskının Tercih Edilme Sebepleri 

  • Düşük maliyet:Dijital baskıda, ön üretim ücreti yok. Bu nedenle geleneksel fotokopiye göre daha karlı. Zamandan, iş gücünden ve malzeme kullanımından tasarruf sağlar.
  • Yüksek Hız:Dijital baskı makineleri ile bir saat içerisinde binlerce kadar çıktı alınabilir. Hatta yazının veya herhangi bir tasarımın hazır olduğu durumlarda, acil baskıya ihtiyacı olan öğrenciler aynı güç içerisinde bile baskılarını teslim alabilir.
  • Tasarım Özgürlüğü ve Esnekliği:Dijital baskıda kalıp kullanılmaz. Bu da öğrencilerin isteğine uygun bir baskı hazırlanabildiği anlamına gelir. Büyük ya da küçük boyutlu veriler üzerinde istenildiği gibi düzenleme yapılabilir.

BuradanBastır Online Fotokopi Merkezi

BuradanBastır.com tüm bu bahsedilen avantajları tek bir yerden sahip olabileceğiniz online bir fotokopi merkezidir. Gerek ders çalışma notlarınızda, gerekse daha büyük boyutta kağıda basılması gereken çizim gibi projelerinizde en iyi baskı kalitesine sahip makineleri kullanmaktadır.

Kolay sipariş verebileceğiniz BuradanBastir sitesinde sadece pdf dosyanızı sisteme yükledikten sonra size sunulan seçenekler ile dilediğiniz şekilde kaliteli çıktınızı alabileceksiniz.

Kâğıt formatı, kalitesi, ağırlığı şeklinde sunulan kağıt ve baskı çeşitliliği arasından istediğiniz gibi bir ayarlama yapabilirsiniz. Böylece zaman kaybı olmadan notlarınızı en kısa sürede evinize teslim olarak alabilirsiniz.

YouTube video

Ayrıca birden fazla dosyayı aynı şekilde sipariş edebilirsiniz. Gelişen dijital çağda en büyük yardımcınız BuradanBastir. Siz de eğer yüksek kaliteli ve düşük maliyetli notlar çıkarmak istiyorsanız evinizin konforundan bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

BuradanBastir resmi web sitesinden siparişinizi kolayca oluşturmak için buraya tıklayın.

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu