Haberler

Outlet Halı Öneriler Ve Fiyatlar

Outlet ürün aslında stokları biten eşyaların iade edilmesinden veya başka sebeplerden dolayı tekrar satışa sunulmasıdır. Bazen bu ürünler ufak tefek defolu olduklarından dolayı da outlet bölümlerinde alıcılara sunulmaktadırlar. Outlet ürünler mağazadaki diğer ürünler ile kıyaslandıkları zaman daha uygun fiyatlarda olmaktadırlar. Uygun fiyatlı birçok outlet halı modeli görmek için hali.net internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Outlet Halı Modelleri Ve Dekor Önerileri 

Usso tasarım yıkanabilir halı ile odalarınıza modern bir hava katabilirsiniz. 160x 230 cm ölçülere sahip bu halı tasarımı spor mobilyalar ile tamamlandığında odanızda göz alıcı bir parça haline gelecektir. Halının kaydırmaz ve yıkabilir özelliklerde olması açısından kullanımı da oldukça kolaydır. Uygun fiyatlı bu halıyı hali.net adresinde outlet sekmesinde bulabilirsiniz.

Son zamanlarda mekanlarda ve evlerin dekorlarında da etnik desenlere oldukça sık rastlanılmaktadır. İstediğiniz herhangi bir odayı birkaç parça ile etnik bir atmosfere sokmak mümkündür. Örneğin Usso etnik yıkanabilir halı modellerinden evlerinizde kullandığınızda, klasik ve modern çizgilerin karışımı olan bu desenler sıcak ve hoş bir ortam yaratmanıza olanak sağlamaktadır. Etnik desen halıları ve çok daha fazlasını görmek için hali.net adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Sade ve düz mobilyalarınızı hali.net adresinde bulabileceğiniz abstract yıkanabilir halı ile tamamladığınızda modern ve göz alıcı bir kombin elde edebilirsiniz. Resim tablosunu andıran deseni ile keyifli ve gösterişli bir dekorasyon parçasıdır. Pamuk ve polyester karışımı bir malzeme ile üretilen bu halı aynı zamanda kaydırmaz ve yıkanabilir özellikleri ile de çok fazla tercih edilmektedir.

Outlet Halı Ortalama Fiyatları 

Daha önce de belirtildiği gibi outlet halılar normal fiyatlarından daha uygun olmaktadırlar. Buna göre örneğin 160x 230 cm ölçülere sahip tasarım model bir outlet halı şu anda hali.net adresinde 528 TL’den 343 TL’ye düşen indirimli fiyatlarla alıcılara sunulmaktadır. Genel olarak outlet halı fiyatları 343 TL’den başlayıp 546 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Halıların özellikleri ve ebatlarına göre fiyatlarda farklılıklar oluşur. Birçok farklı model ve fiyatlarda olan outlet halı modelleri için hali.net adresini ziyaret ederek kaliteli ve uygun fiyatlı halılar bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu

Bu kapanacak 7 saniye