Pokemon Go Türkiye Serveri

0
3676

Geçmiş yılların en fazla izlenen ve takip edilen çizgi dizisi olan Pokemon yeniden hayatımıza girdi. Dünyayı kasıp kavuran Pokemon, ülkemizde beklenmedik bir şekilde yayından kaldırılmıştı. Ne yazık ki küçük bir çocuğun kendisi Pokemon sanarak balkondan atlaması sonucu Türk televizyonlarından kaldırılmıştır. Son günlerde ise akıllı telefonlar için geliştirilen Pokemon Go ile artık sanal bir gerçeklikle karşı karşıyayız.  Şimdiden beklentilere göre milyonlarca kişinin indirmesi bekleniyor.

Pokemon Go Türkiye Serveri ne yazık ki halen aktif değildir. Hatta çoğu dünya ülkesinde aktif olmadığı için ya beklemeniz ya da başka yollar denemeniz gerekmektedir. Hem Apple Store üzerinden hem de Google Play Store üzerinden Pokemon Go yayınlanmadığı için ülkemizde Yeni Zellanda ve Avustralya üzerinden bir üyelik açarak oyunu indirebilmektesiniz. Böylelikle Pokemon dünyasının içinde dahil olabilirsiniz.

Pokemon Go nedir diye tam olarak anlatmamız gerekirse bildiğiniz çizgi dizisinin içine dahil olmanızdır. Ash gibi tüm dünyayı gezerek etrafınızdaki pokemonları yakalayabilirsiniz. Oyun kameranız yardımı ile oynanmaktadır. Oyunun size sunduğu harita üzerinden dolaşarak seyahat edilmektedir. Sizin konum bilgileriniz yardımıyla oyun üzerindeki harita ile gezmektesiniz. Yakınınızda bir pokemon varsa kameranız hemen açılarak size o pokemonu göstermektedir. Anında o pokemona sahip olabilirsiniz. Tamamen çizgi filmdeki gibi bir dünya turuna çıkarak pokemon dünyasında var olabilirsiniz.

Pokemon Go Ios için şu an için Iphone 4S içinde oynanabilecek gibi durmaktadır. Şu an kullanılan en fazla olan Iphone cihazı olduğu düşünüldüğüne göre Ios kullanıcılarının hemen hepsi pokemon go oyununu rahatlıkla oynayabileceklerdir. Aynı durum Anroid için söylemek biraz zordur. Çünkü bu akıllı telefonların birinci özelliği kameralarının iyi olmasına bağlıdır. Ülkemizde server şu an için açılmadığından internet üzerinden pokemon go android indir diye arama yapmanız ile gerekli apk dosyasına ulaşabilirsiniz. Sizlerde diğer tüm insanlar ile bu sanal oyunun içine girmeniz için artık bir engel gözükmemektedir.

Pokemon go türkiye serveri henüz açılmadığı için our servers are experiencing issues Pokemon Go hatası almaktasınız. Bunun için çözüm oldukça basittir. Kendi telefonumuza tanımlı olan Google Play Store’ı yabancı bir ülke üzerinden göstermemiz gerekmektedir. Bunu yapmadan önce ilk önce indirmiş olduğunuz Pokemon Go apk dosyasını akıllı telefonunuzdan silin ve oyunu kaldırın. Ardından Google Play Store üzerinden çıkış yapınız. Ardından yeni bir hesap açmalısınız. Bu hesabı açarken farklı bir mail adresi ve farklı bir Location seçmeniz yeterli olacaktır. Abd’yi seçmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra Google Play Store üzerinden Pokemon Go diye arama yaptığınızda rahatlıkla indirip, herhangi bir sorun olmadan artık oyunu oynayabilirsiniz. Böylece heyecan dolu pokemon serüvenine pokemon go ile dahil olabilir, dünya çapında büyük bir pokemon avcısı ve eğiticisi olarak adınızı duyurabilirsiniz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim