İnceleme

r10.net üye olma

r10.net’e nasıl üye olabilirim?

r10.net, 75.000’in üzerinde aktif üyesiyle Türkiye’nin en büyük webmaster sitesidir. Milyonlarca konu ve mesajın bulunduğu forumda sosyal medya, site, script, tema alışverişleri dışında Adsense, SEO, sitelerin sistemsel sorunları, hosting ve domain ticareti, ücretli tasarım yaptırabileceğiniz 2015 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 13. sitesidir.

Bir günde onbinlerce ticaretin yapıldığı siteye üye alımı kapalı. Ancak bu siteye üye olamayacağınız anlamına gelmiyor. r10’a üyelik iki şekilde olmaktadır.

* İlki foruma üye olan bir yakınınızın atacağı davetiye kodu ile hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.
* İkinci yöntem ise biraz daha çetrefillidir. Bu yöntem için kesinlikle [email protected] tarzında bir e-posta adresinizin olması gerekmektedir. Gmail, hotmail, yahoo tarzı ücretsiz mail adresleriyle üye olmanız zordur.

r10’a internet sitesi dışında bir iş yapmak için üye olmak istiyor olabilirsiniz. Parfüm satışı, alışveriş sitelerinin kupon satışları, sosyal medya reklam alışverişi … gibi. Bu sebeple internet siteniz olmayabilir ve [email protected] tarzı e-posta adresiniz de bulunmayabilir. Bu gibi durumlarda [email protected]t e-posta adresine gerekli açıklamayı yaparsanız üyelik şansı elde edebilirsiniz.

Bu konuda sizi uyarmak istediğim bir konu var. Forum sitelerinde yahut farklı mecralarda r10.net üyelikleri satışı yapılmaktadır. 100 TL gibi rakamların konuşulduğu hesaplara kesinlikle bulaşmamanızı tavsiye ederim. Yaptığınız işlem bir şekilde ortaya çıkacaktır. İsim, TC kimlik numaranız ve telefonun değişikliği r10.net adminlerinin gözünden kaçmayacaktır. Bu gibi durumlarda hiçbir neden gösterilmeksizin ban yiyebilirsiniz.

Ayrıca r10’da ticaret yapacaksanız bilmeniz gereken önemli konular var. Günümüzde en sık rastlanan suçların başında bilişim suçu geliyor. İnternet dolandırıcılığı, alışverişte yapılan sahtekarlık gibi durumlarda r10 üyelerinin savcılığa şikayette bulunacağını unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu