Haberler

r10.net’e Davetiyesiz Üyelik Alımı Başladı

r10.net 167.000+ kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin en büyük webmaster sitesidir. r10’da web site kurulum, Google Adsense’ten para kazanma, ek iş fikirleri, SEO teknikleri, makale alım-satımı, sosyal medya hesaplarından gelir elde etme, pasif kazanç yöntemleri başta olmak üzere internet sektörüne dahil her türlü işlerin profesyonel bir şekilde yapıldığı forum sitesidir.

“Forum sitesi mi kaldı?” diyorsanız hemen r10.net‘e tıklayarak konu başlıklarını inceleyin. r10 başlı başına bir üniversite. Forum kültürü yaşatıldığı için her sorunuza cevap verebilecek deneyimli üyeler mevcut.

Aliexpress’ten ürün mü alacaksınız? Sorunuzu sorun ve dakikalar içinde tüm süreci size özetleyebilecek bir üye mutlaka olacaktır. Web sitesi kurulumunda sorun mu yaşıyorsunuz? İlgili kategoriye karşılaştığınız sorunu yazın ve kısa sürede yanıtını alacaksınız.

r10.net’e davetiye olmadan üye olmak mümkün değilken 20 Ağustos 2022 tarihine kadar davetiyesiz üyelik alımları açıldı.

r10.net’e Davetiyesiz Nasıl Üye Olunur?

Güvenli Kayıtlar için 20 Ağustos 2022 Tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak;

  • T.C Kimlik Kontrol (1 T.C Kimlik Numarası Sadece 1 defa kullanılabilir)
  • Mail Onay
  • Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte Selfie çekerek fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor
  • SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında 5. güvenlik aşaması olan Manuel Moderatör kontrolü sonrasında her şey sorunsuz ise üyeliğiniz aktif ediliyor.

Şuanda R10’a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.

Şartlar nelerdir?

1. Burayı Tıklayın ve kayıt üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçiyor. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır. ve tekrar aynı T.C ile kayıt olamıyorsunuz!
2. Boş bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıt ile birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim (selfie) görüntüsünü upload ederek kayıt işlemini tamamlayın.

3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
4. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onay, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
5. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10.Net’e email ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.

1. 2. ve 3. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır.

Üyelik İçin Tıklayın

R10.Net’e üye olmak isteyen tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza bilgi verebilirsiniz. Bankalardan hesap açmak bundan daha kolay umarım bazı arkadaşlar bunu göz önüne alarak yaparlar yorumlarını.

Detaylar: https://www.r10.net/off-topic/3323277-r10-net-uyelik-alimlari-davetiyesiz-manuel-onay-seklinde-kisa-sureli-aktif-guvenlik-onlemleri-ise-davetiye-sisteminden-cok-daha-fazla.html

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu