Solgar Ürünleri İle Birlikte Vitamin Desteği

0
3730

Vücudumuzun daha iyi bir hale gelebilmesi için spor yapmaya başlayabiliriz. Yaptığımız sporlar bir yandan fiziki olarak bizi daha iyi bir hale getirirken mental açıdan da bizim gelişmemizi sağlayacaktır. Bu sebeple de kişiler spora başladıklarında hayatlarının daha düzenli gittiğini ve daha mutlu olduklarını hissedebilirler. Ancak bu işlemlerde kişiler eğer gerekli ek besinleri almazlarsa güçsüz düşerek sporun kendilerine kazandıracaklarından yoksun kalabilmektedirler. Bu sebeple de kişilerin bu dönemlerde çeşitli spor besinlerini almaları önemlidir. Bu besinler protein tozları, aminolar ya da vitaminler olabilmektedir. Kişilerin eksikliklerine göre seçimlerini yapmaları gerekmektedir.

Eğer kişilerin vitamin yönünden eksiklikleri varsa bu eksikliklerini kapatmak için Solgar vm 2000 kullanılabilmektedir. Bu sayede kişiler vitamin eksikliklerinin tamamını rahatlıkla karşılamış olacaklardır. Bu ürün tabletler halinde satışa çıkarken içerisinde 90 adet tablet bulunmaktadır. Bu tabletleri kişiler birer birer kullandıkları için 90 defa kullanım için uygundur. Bu aşamada kişilerin öğünlerle birlikte bu ürünü almaları önerilir. Kullanım sıklığı gün içerisinde 2 tableti geçmemelidir. Henüz sporlarının ilk aşamasında olan ve düşük seviyede spor yapan kişilerin 1 öğün bu ürünü almaları yeterli olacaktır. İleri seviyede spora başladıklarında ise bu kullanımı günde 2 tablete çıkararak devam edebilirler. Mineral ve vitamin desteği sağlayan bu ürünün birçok farklı faydası görülmektedir.

İçerisinde B1, B2, B3, C ve E vitaminleri bulunmaktadır. Bu vitaminler farklı gramajlarda bulunurken spor yapan kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. 1 kapsül içerisinde 150 mg. C vitamini bulunmaktadır. Bu miktar kapsül içerisinde en yüksek orana sahip olan miktardır. C vitaminini E vitamini takip ederken bir kapsülünde 67 mg. E vitamini bulunur. Kalsiyum ve Magnezyum gibi önemli mineraller de tablet içerisinde yerini alırken Kalsiyum 32,5 mg. bulunmaktadır. Magnezyum ise 15 mg. miktarında bulunmaktadır. B vitaminler grubu ise toplamda 50 mg. yer kaplamaktadır. Bu kadar zengin bir içeriğe sahip olan bu ürün yemeklerde ya da yemeğin hemen sonrasında kullanıldığında çok büyük bir yarar sağlamaktadır.

Tabletlerin büyüklükleri insanlar için fazla gelebilmektedir. Bu kişilerin tabletleri ikiye bölerek kullanma imkânı da bulunur. Eğer kişiler tabletleri ikiye bölerlerse su ile birlikte daha rahat bir şekilde yutabilirler. Ancak eğer kişiler tableti ezerek kullanma yoluna gideceklerse bu durumun kötü sonuçlar doğurabileceğini de bilmesi gerekir. Genel olarak üreticiler ürünün bu şekilde kullanmasını istememektedir. Bu ürün yetişkinlerde kullanılırken hastalıklara karşı olan direnci de arttırmaktadır. Spor yapan kişilerin de hastalıklara karşı olan direnci artacağından bu ürün ile birlikte hastalıklar tamamen insanların hayatından çıkmış olacaktır. Fitbull Solgar marka ürünlerin alınması için en iyi internet sitesi olurken kişilerin büyük bir çoğunluğu alışverişini bu site üzerinden gerçekleştirmektedir.

Siteye girdiklerinde kişiler spor besinlerini kategorilerden seçerek araştırmalarını gerçekleştirebilirler. Site içerisinde bu ürün vitaminler kısmında bulunurken çok uygun fiyat ile birlikte satışa sunulmaktadır. Ürün site üzerinden 134 TL’ye satışa sunulurken kişilerin tek seferlik kullanımları yalnızca 1,49 TL tutarında olmaktadır. Bu da kişilerin çok ekonomik bir şekilde vitamin ihtiyaçlarının karşılandığı anlamına gelmektedir. Ürünü satın alacak olan kişiler toz saklama kabı, shaker ya da protein barı gibi ürünleri de hediye olarak alabilecektir. Bu imkânlar düşünüldüğünde en doğru site olan Fitbull müşterilerine 9 taksit ile birlikte alışverişlerini tamamlama imkânı da sunmaktadır. Bu sayede kişiler zaten ekonomik şartlarda aldıkları ürünü taksite de böldürerek rahat bir şekilde satın alırlar. İsteyen kişiler havale yöntemiyle de ödemelerini gerçekleştirebilirler.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim