Türk Telekom ve Çevirimvar.com Anlaşması

0
611

Türk Telekom ve Çevirimvar.com bir ilke imza atarak Türkiye’nin en iyi telekomünikasyon firması ve çeviri firmasını bir araya getirdi. Bu anlaşmaya göre, Türk Telekom müşterileri artık herhangi bir alan ve dil fark etmeksizin Çevirimvar.com tercüme bürosundan tercüme hizmeti alırken, %20 indirim sahibiler. Böylelikle, Türk Telekom müşterilerinin bir kez daha ayrıcalıklı olduğu bu alanda, profesyonel tercüme hizmeti artık çok daha uygun fiyatlara alınabiliyor.

Akademik tercüme, teknik tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme ve web sitesi tercümesi gibi geniş bir tercüme alanına ve dil çiftine sahip olan Çevirimvar.com şimdi de bütçe açısından müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Siz de Türk Telekom müşterisi iseniz indirim kodunuzu Türk Telekom üzerinden temin edebilirsiniz.

Profesyonel Tercüme Hizmeti Artık Daha Hesaplı

Her tercüme siparişine aynı özeni gösteren tercüme bürosu Çevirimvar.com, her alana özel tercüman ataması sistemi ile gerek dil bilgisel gerek yapısal gerekse terminolojik açılardan müşterilerine eksiksiz ve hatasız tercüme siparişleri teslim etmektedir. Tercüme siparişlerinin kalite kontrol denetiminden geçmeden müşterilere teslim edilmediği Çevirimvar.com çatısı altında, gözden kaçabilecek küçük de olsa bir hata için ücretsiz revize hizmeti de sunulmaktadır. Bu profesyonel tercüme hizmeti artık Türk Telekom müşterileri için daha da avantajlı hale gelmiş durumda. Öyle ki, Türk Telekom ve Çevirimvar.com bir anlaşma yaparak, tercüme hizmeti almak isteyen Türk Telekom müşterilerine %20 indirim uygulama kararı almışlardır.

Yeminli Tercüme Hizmeti

Hukuki tercüme veya tıbbi tercüme gibi hata kabul etmeyen tercüme türlerinde özellikle ihtiyaç duyulan yeminli tercüme hizmeti, Çevirimvar.com bünyesinde gerçek ve profesyonel yeminli tercümanlar tarafından sunulmaktadır. Öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olan Çevirimvar.com bu hizmet için ekstra ücret talep etmeyerek, bir kez daha müşterisinin yanında olduğunu kanıtlamaktadır. Son zamanlarda Türk Telekom ile yaptığı anlaşma ile Türk Telekom kullanıcılarına ekstra %20 indirim sunan Çevirimvar.com, böylece müşterilerinin ekonomilerine her daim katkı yapmaktadır. Siz de aklınızdaki herhangi bir sorun için Çevirimvar.com’u ziyaret edebilir 7/24 karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz.


Sponsorlu bağlantılarUnibilgi'yi sosyal medyadan takip ederek güncel duyurulara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Twitter→ twitter.com/unibilgi
Instagram→ instagram.com/unibilginet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsim