Teknoloji

Turkcell Bedava İnternet Kazan

Turkcell’de internetinizin bitmesiyle birlikte paketinizin yenilenmesine kadar geçen sürede kullanacağınız internetin ücreti 1 GB = 12 TL‘dir. Diğer operatörlere kıyaslama yaptığınızda internet ücreti Turkcell’de daha pahalıdır. Ancak Turkcell, müşterileri için düzenli kampanya düzenleyerek kullanıcılarına ücretsiz internet hediye etmektedir. Bu yazımızda sizlere güncel olarak 2018 yılında ücretsiz internet kazanabilmek için yapacağınız işlemleri anlatacağız.

1- SALLA KAZAN İLE İNTERNET KAZAN
Turkcell, kullanıcılarına her hafta mobil uygulaması olan “HESABIM” uygulamasında yer alan SALLA KAZAN ile çeşitli hediyeler vermekte. Her hafta uygulamayı açtıktan sonra telefonunuzu sallayarak veya SALLA butonuna basarak internet, TV+ gibi hediyeler dağıtmaktadır.

2- Turkcell BİP Uygulamasını Yükle İnternet Kazan
Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan BİP’i indirdikten sonra sırayla aşağıdaki adımları izleyerek paketinize tanımlı GB kadar internet kazanabilirsiniz. Örneğin paketinizde 3 GB internet varsa 3 GB internet hemen hattınıza yükleniyor.
BİP uygulamasını indirdikten sonra KEŞFET kısmına Ramazan yazıyorsunuz. En üstte karşınıza çıkan 4.5G Ramazan Kampanyasına tıklayın ve hediye internetinizi alın.

3- BİP Bilgi Yarışmasıyla Her Gün 1 GB İnternet Kazanma Fırsatı
BİP uygulamasında “Kim 1 GB İster?” yarışmasına giriş yaptıktan sonra size 15 soru sorulmakta. 15 sorunun tamamını doğru cevaplarsanız hemen paketinize 1 GB internet ekleniyor. 5. sorudan itibaren soruların zorlaştığını söyleyebilirim. Ancak 9.soruda bırakırsanız 250 MB kazanabiliyorsunuz. Yarışma anında uygulama sizlere çeşitli seçenekler sunmakta.

BİP’in Kim 1 GB İster? uygulamasının en önemli avantajı her gün oynanabilir olmasıdır. Her gün 6 soruya doğru cevap verseniz aylık 3 GB ücretsiz internet kazanmış olursunuz. Bol şans ;)

4- Otomatik ödeme talimatı ver 3 GB internet kazan
Çok fazla artısı olmasa da yine de 4.madde olarak Turkcell bedava internet konusuna yazmakta fayda var. Turkcell müşteri hizmetlerini arayın ve otomatik ödeme talimatı vererek internet kazanmak istiyorum diyebilirsiniz. Ya da Turkcell Hesabım mobil uygulamasında ara ara karşınıza otomatik ödeme talimatı vererek internet kazanmak ister misiniz? seçeneği çıkmaktadır. EVET’e bastıktan birkaç gün sonra müşteri hizmetleri sizi arıyor ve kredi kartı bilgilerinizi sırayla girmenizi istiyor. Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra ilk hesap kesim tarihinden sonra hattınıza ücretsiz internet yükleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu