Haberler

Ücretsiz TYT Matematik Denemesi Çözümü ve PDF Dökümanı

YKS sınavına hazırlanırken deneme çözmek hem eksiklerimizi gidermek hem de farklı soru tiplerini görmek açısından oldukça faydalıdır. Online matematik eğitimi platformu olan Baybakay ücretli derslerinin yanı sıra her hafta cuma günü YouTube kanalı üzerinden canlı yayında ücretsiz TYT matematik denemesi çözüyor.

Ücretsiz TYT Matematik denemesi PDF dosyası

Aşağıda yer alan sayfa her hafta cuma gününe yakın güncelleniyor. Sizde bu güncel PDF dökümanının çıktısını alıp Baybakay’ın cuma günkü yayınına katılarak Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü’nden Efe hocayla beraber çözebilirsiniz. Öte yandan soruları önceden çözüp bekleyebilir, yayın içerisinde doğru veya yanlışlarınızı kontrol edebilirsiniz. Hatta yayınların düzenli olarak kayıtları alınıp YouTube kanallarına yüklendiği için daha sonradan da dilediğiniz soruyu izleme imkanına sahipsiniz.

Baybakay Ücretsiz TYT Matematik Denemesi PDF Sayfası

TYT Matematik denemesi nasıl çözülmeli?

Gireceğiniz sınavda kendinize matematik için ne kadar süre ayırmanız gerekiyorsa o kadar süre ayırın. Deneme bittikten sonra önemli olanın yaptığınız yanlışların ya da yapamadığınız soruların çözümleri olduğunu unutmayın. Netler hiç bir zaman sabit bir şekilde ilerlemeyecektir. Bu sebepten net hesaplamalarına kapılıp kendinizi strese sokmayın. Hatta denemelerden sonra yanlışları ve boşları işaretleyip onların çözümünü öğrenin ve geçin. Çünkü sürekli net hesabı yapmaya alışmış öğrenci arkadaşlarımız sınava son 1-2 ay kala girdikleri denemelerdeki netlerin düşüşlerine göre çok üzülebiliyor ya da artışına göre gereksiz rehavete kapılabiliyorlar.

Özetle Baybakay.com YouTube kanalı sizlere hem hazırlamış oldukları yeni nesil çözüm videolarıyla hem de yapmış oldukları canlı yayınlarla fayda sağlayacaktır.

Baybakay Youtube Kanalı

İçindekiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu